Aktualitātes


Darbs kā otrās mājas
2015-03-05
Turpinot rubriku par profesijām un to interesantajiem pārstāvjiem novadā, ciemojāmies pie Kalētu pagasta bibliotēkas vadītājas Mirdzas Liepiņas. Par bibliotekāri Mirdza strādā jau 18 gadus.


Dzimusi skolotāja
2015-02-10
Šī gada Goda priekulnieces titulu pēc vairāku kolēģu un skolnieku ierosinājuma savā apaļajā 80 gadu jubilejā saņēma pensionēta vēstures skolotāja Lidija Treide.


Gramzdas un Virgas pārvaldēm jauni vadītāji
2015-01-12
Gramzdas un Virgas pagastos šis gads sācies ar jaunām vēsmām - pārvaldēm būs jauni vadītāji.


Ar mīlestību cauri visai dzīvei
2015-01-08
Ikviens cilvēks savu pirmo dokumentu saņem dzimtsarakstu nodaļā, kuru Priekules novadā kopš novada izveides vada Iveta Juškeviča. Aicinājām Ivetu uz sarunu par to, kā sācies un aizrit darbs šinī amatā.


Vienam ar otru ir paveicies
2014-12-09
Šajā klusajā svētku gaidīšanas un pārdomu laikā nereti ikvienam rodas domas par kādiem labiem darbiem vai skaļāk pateikta „Paldies”.


Tikai priecīga sirds rod baudu darot labus darbus /Kants/
2014-12-15
Tuvojas Ziemassvētki un gadu mija - šis ir laiks, kad mēs pārdomājam, izvērtējam, kļūstam gaišāki, labestīgāki un esam gatavi darīt labus darbus un palīdzēt tiem, kuriem tas nepieciešams visvairāk.


Veikalnieks ar pieredzi
2014-11-13
Veikals SIA „Kvanta” pērn nosvinējusi savu divdesmito darba jubileju un tā saimnieks Augusts Kvietkausks stāsta, ka jau pašos pirmsākumos ir bijis skaidrs, ka firma nodarbosies tikai ar tirdzniecību.


Sūrs darbs - saldi augļi
2014-11-10
Oktobris ir mēnesis, kad visi zemes darbi ir gandrīz pabeigti un, priecājoties par pēdējām dzeltensarkanajām lapām kokos, gatavojamies ziemai. Zied vēl pēdējie dārza ziedi un plašajos laukos iesēts jaunais sējums.
Pasākumu kalendārs