Aktualitātes
Dziesmu svētku biļešu tirdzniecībai startu dos 3. martā

Līdz Latvijas simtgades lielākajam kultūras notikumam atlikušas nedaudz vairāk par 150 dienām. No 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos piedalīsies arī mūsu novada kolektīvi: Priekules kultūras nama sieviešu koris, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Duvzare” un Krotes folkloras kopa “Traistēni”.

Biļešu tirdzniecība uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem sāksies 3. martā. Tā notiks SIA “Biļešu Paradīze” vairāk kā 50 tirdzniecības vietās visā Latvijā un interneta veikalā www.bilesuparadize.lv.

 

Vienā pirkumā vienam pircējam uz katru pasākumu būs iespējams nopirkt ierobežotu skaitu - līdz 4 biļetēm.

Bērni līdz 7 gadu vecumam, ja viņiem nebūs nepieciešama atsevišķa sēdvieta, pasākumus varēs apmeklēt bez maksas.

Svētku dalībnieki, uzrādot dalībnieka karti, varēs bez maksas klausīties Noslēguma koncertu Mežaparka Lielajā estrādē.

 

Jau šobrīd jūtama sakāpināta interese par biļešu iegādi. Jārēķinās ar rindām gan pie kasēm, gan interneta veikalā. Pieprasījums pēc biļetēm daudzkārt pārsniegs piedāvājumu, neskatoties uz to, ka svētku norises vietās pēc to pārbūves ir palielinājies sēdvietu skaits - Mežaparkā sasniedzot 30 000, Daugavas stadionā - 10 000. 

Visiem, kam ir vēlēšanās piedzīvot grandiozo notikumu, savs laiks jāorganizē  tā, lai 3. martā apbruņotos ar pacietību un veiksmīgi iepirktos internetā vai kādā no “Biļešu paradīzes” kasēm. Precīza stunda, cikos 3.martā sāksies biļešu tirdzniecība, vēl netiek izziņota.

  

Gundars Venens,

kultūras nodaļas vadītājs

 

 

 

Pasākumu kalendārs

Kur visbiežāk uzzināt par aktualitātēm Priekules novadā?

Rezultāti