Aktualitātes

16. Ikara svētku ieskaņai LATERNU STUNDĀ

 2. augustā atklājām 16. Ikara svētkus ar pasākumu LATERNU STUNDĀ. 

Pasākums iesākās 20:30 Priekules kultūras namā ar vizuālās mākslas izstādes ''PRIEKULES IKARS'' atklāšanu. Izstādē apskatāmi 249 darbi, kurus gleznojuši skolnieki no visas Latvijas. Skaistos darbus iespējams apskatīt visu augustu. Aicinām Priekules novada iedzīvotājus ierasties Priekules kultūras namā un nobalsot par mīļāko mākslas darbu. Tiks izvēlētas skatītāju simpātijas un 1. novembrī, Ikara vārda dienā, notiks apbalvošana, uz kuru tiks aicinās visus laureātus.

INFORMĀCIJA PAR 7. VIZUĀLĀS MĀKSLAS KONKURSU ''PRIEKULES IKARS''

Pasākums turpinājās pie kultūras nama ar leģendārās rokgrupas ''LĪVI'' koncertu. Bet pirms kocerta tika sumināti Priekules pilsētas un Priekules pagasta skaistāko sētu 1. kārtas laureāti

Kā jau katru gadu, arī šogad aicinājām uzstāties māksliniekus, kuriem ir kāda saistība ar Priekuli. Arī grupa ''LĪVI'' neizpaliek. Šoreiz saistība ar mūsu pilsētu ir diviem dalībniekiem. Grupas solistam Jānim Buķelim tā ir ļoti cieša, jo viņa mīļās sievas vecāki ir priekulnieki. Kā izrādās, basģitārists Jānis Silacērps tālajos 80. gados ir dienējis Priekulē. Pats mūziķis izteicās, ka pazīst katru Priekules ieliņu un ir patīkami šeit atgriezties. 

Koncerts pieksandināja vasarīgo vakaru un pulcēja kuplu skaitu klausītāju, kuri labprāt vienojās kopkorī, izdziedot tautā tik ļoti iemīļotās dziesmas. 

FOTO GALERIJA

Atpakaļ