Aktualitātes

Aicina darbā juristu

Priekules novada pašvaldība konkursa kārtībā aicina darbā JURISTU/-I uz nenoteiktu laiku (pilna slodze).

Galvenie pienākumi:

1)       sagatavot, juridiski izvērtēt un noformēt tiesību aktu projektus;

2)       sagatavot administratīvos aktus, lēmumu projektus, iekšējos normatīvos aktus, publisko un privāto tiesību līgumus;

3)       sagatavot mantas izsoles noteikumus, vadīt un organizēt atsavināšanas procesus;

4)       piedalīties administratīvās komisijas darbā, protokolēt komisijas sēžu gaitu, nodrošināt saraksti un ziņu ievadi publiskajos reģistros;

5)       konsultēt pašvaldības speciālistus publisko iepirkumu jomā, nepieciešamības gadījumā piedalīties iepirkumu komisijas darbā;

6)       gatavot un iesniegt prasības pieteikumus tiesā, kā arī nodrošināt pašvaldības pārstāvību tiesās un citās valsts un pašvaldību institūcijās;

7)       sniegt dažāda veida juridisko palīdzību pašvaldības institūcijām un to amatpersonām un darbiniekiem;

8)       citi pienākumi atbilstoši jurista amata kompetencei.

Amata prasības un nepieciešamās kompetences:

1)                1)  augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība tiesību zinātnē (maģistra grāds);

2)       vismaz divus gadus ilga darba pieredze jurista amatā;

3)       pieredze tiesību aktu projektu izstrādē un analīzē;

4)       ļoti labas zināšanas publisko tiesību un valsts pārvaldes jomā (vēlamas padziļinātas zināšanas pašvaldību tiesību jomā);

5)       teicamas sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes;

6)       spēja strādāt patstāvīgi, paaugstinātas intensitātes apstākļos;

7)       precizitāte, augsta atbildības sajūta un labas vadības prasmes;

8)       priekšrocības tiks piešķirtas pretendentiem:

8.1.                        ar iepriekšēju pieredzi jurista darbā pašvaldībā vai citās valsts pārvaldes institūcijās;

8.2.                        kuriem ir pieredze publisko iepirkumu un mantas atsavināšanas jomā.

Pretendentiem/-ēm piedāvājam:

1)      darbu jomā ar iespējamām izaugsmes iespējam;

2)      saņemt stabilu atalgojumu atbilstoši 10. mēnešalgu grupai t.i. sākot no 838 EUR (bruto), atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei.

Pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikumu, CV, augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopijas) līdz 2018.gada 1. martam sūtīt vai iesniegt Priekules novada pašvaldībā, Saules ielā 1, Priekulē, Priekules novadā, LV – 3434,  e-pasta adrese: dome@priekulesnovads.lv,  tālr. 63461006. Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz konkursa 2.kārtu.