Aktualitātes
Sarīko medību trofeju izstādi

No 25. līdz 31. martam Priekules kultūras namā būs reta iespēja apskatīt medību trofeju izstādi, ko veidojuši Latvijas Mednieku savienības Priekules, Grobiņas un Nīcas nodaļu biedri.

Viss sācies ar Vaiņodē dzinēju medību laikā nomedītu skaistu staltbriedi, pastāsta mednieku sporta kluba “Vaiņode” vadītājs Ilgonis Šeflers. Gribējies skaistās trofejas parādīt arī citiem, idejas iniciators sācis meklēt izstāžu vietas. Izrādījies, ka tuvākās ir Saldū. Tad nu apzinātas iestādes, kas būtu gatavas sadarboties ar medniekiem, līdz atrastas iespējas sarīkot trofeju izstādi Priekules kultūras namā.

Lai organizētu izstādi, jāiegulda liels darbs, atzīst sertificēta trofeju vērtētāja Līga Puriņa. Taču medniekiem tā ir goda lieta. Izstāde parāda kopainu medību saimniecībā – kāds ir guvums, kādas tendences. Vērtētāja kopā ar kolēģiem pāris dienu strādāja, lai punktu izteiksmē noteiktu vērtīgākās trofejas. Labākajiem būs iespēja piedalīties Latvijas mēroga izstādē Jaunmokās nākamgad.

Priekulē nedēļas garumā apmeklētāji varēs apbrīnot ap 120 briežu un 30 buku ragu, ap 30 kuiļu ilkņu, skatāma arī vilka āda. 

Vairāk foto skatīt šeit: www.priekulesnovads.lv/galerijas/1748

Pasākumu kalendārs