Aktualitātes
Aicina uz vasaras svinēšanu Bunkā – ikgadējo senioru zaļumballi

Pagājis tieši gads, kad tikāmies Priekules novada Bunkas pagasta “Ģildēnos”, kur ikkatrs no Jums bija viens no vairāk nekā tūkstoš senioru zaļumballes dalībniekiem, un nolēmām – vajag atkārtot! Zaļumballe notiks 2017. gada 2. jūnijā no pulksten 12 Priekules novada Bunkas pagasta “Ģildēnu” mājās.

Uzlūdzam Jūs katru personīgi, seniori, biedrības un apvienības, kā arī Jūsu pārstāvošo novadu un pagastu vadītājus, kā arī citus ieinteresētos lustīgi sagaidīt un nosvinēt vasaras sagaidīšanu latviskākajā Priekules novada lauku sētā “Ģildēnos”.

Pateicoties sirsnīgajai māju saimnieku atsaucībai, atkal kā ik katru gadu varam aicināt visus kopā izlīksmoties īsti latviskā garā! Kā agrāk, kad māju sētā svētku reizē sabrauca viesi no tuvienes un tālienes, kā arī kārtīgi lauku muzikanti, kuri spēlē latviska stila mūziku un mūsu dzimtajā valodā.

Zaļumballe notiks 2017. gada 2. jūnijā no pulksten 12 Priekules novada Bunkas pagasta “Ģildēnu” mājās. Par muzikantiem, kas nodrošinās dejotprieku un līdzi dziedāšanu, esam uzaicinājuši lauku kapelas “Luste” no Durbes novada Lieģiem un “Paurupīte” no Rucavas novada. Pasākuma laikā visas dienas garumā darbosies bufete un tradicionālo silto ēdienu -gardumu virtuve (par maksu). Pašiem līdzi jāņem cienasts sev un citu kompānijas biedru pacienāšanai, kā arī drošības pēc kāda sega vai spilvens sēdēšanai.

Dalība pasākumā par ziedojumu – 1 eiro no cilvēka. Ierašanās pasākuma vietā no pulksten 11 līdz 11.45.

Lai pasākums būtu interesantāks, uzdodam mājas uzdevumu. Proti, Jums uz zaļumballi atvest un citiem dalībniekiem piedāvāt savam novadam jeb pagastam raksturīgu rokdarbu izstādi ar iespēju darbus nopirkt vai citiem ciemakukulim mājās pārvešanai piedāvāt iegādāties kādus Jūsu apkaimē ceptus gardumus.

Pieteikšanās un sīkāka informācija līdz 18. maija pulksten 18 pie zaļumballes idejas autores Maldas Andersones pa tālruni 29296265. Ļoti ceram uz Jūsu atbalstu un atsaucību kopā būt Latvijas ziedēšanas laikā!

 

Patiesā cieņā
Malda Andersone, zaļumballes idejas autore,
Ivars un Edīte Vītoli, “Ģildēnu” saimnieki,
Vija Jablonska, Priekules novada domes priekšsēdētāja. 

 

Pasākumu kalendārs

Vai esat izmantojis Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra pakalpojumus Priekulē?

Rezultāti