Aktualitātes

Andris Razma ievēlēts Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas valdē

 

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas (LPIA) gada sapulcē, kas notika 8. decembrī Bauskas novada Īslīces kultūras namā, izpilddirektori pielika punktu ne tikai šim darbīgajam gadam, bet veselai četrgadei, kas noslēdzās ar asociācijas Valdes un priekšsēdētāja vēlēšanām.

Uzrunājot sabraukušos ciemiņus, Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks viņus sveica novadā, kur satiekas – upes, cilvēki un labas idejas, un vēlēja izpilddirektoriem veiksmi, kopā ar savu komandu realizējot politiķu norādīto virzienu.

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēža vietnieks Gints Kukainis uzrunāja LPIA biedrus savā un Pašvaldību savienības priekšsēža Ginta Kaminska vārdā un atzīmēja, ka politiķi bieži labā nozīmē apskaužot asociāciju par saliedētību, informētību un spēku.

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas priekšsēdētājs Guntis Kalniņš savā pārskata ziņojumā atskaitījās par Valdes darbu šogad un iepriekšējos trīs gados, kā arī apkopoja pašvaldību izpilddirektoru izteiktos priekšlikumus LPIA darbības uzlabošanai.

Pēc LPIA vadītāja pārskata ziņojuma sapulces dalībnieki ķērās pie tās dienas svarīgākā darba – balsošanas, lai ievēlētu Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas Valdi un priekšsēdētāju. Pats G. Kalniņš vasarā kļuvis par Vecumnieku novada pašvaldības vadītāju, tāpēc asociācijas gada sapulcē viņš vadības grožus nodeva jaunajai LPIA Valdei, kurā tika ievēlēti pa vienam pārstāvim no katra plānošanas reģiona, no Rīgas un no lielajām pilsētām.

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas jaunās Valdes sastāvs: (attēlā no kreisās) Guntars Gogulis (Jēkabpils pilsēta), Sergejs Jakovļevs (Ludzas novads), Ivo Virsis (Rūjienas novads), Andris Razma (Priekules novads), Agris Vilks (Dobeles novads), Agris Bukovskis (Mālpils novads) un Dmitrijs Pavlovs (Rīga).

Par LPIA Valdes priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēts līdzšinējais LPIA priekšsēdētāja vietnieks Rūjienas novada pašvaldības izpilddirektors Ivo Virsis.

Informāciju sagatavoja:

Jana Bunkus un Gunta Klismeta,

Latvijas Pašvaldību savienības

Komunikācijas nodaļa

 

Pasākumu kalendārs
Marts, 2020
POTCPkSSv
1415
16171819202122
23242526272829
3031