Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos 2019

Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos 2019

 

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 2019. gada 4. no līdz 8. novembrim aicina darba devējus, kuri vēlas dot darba iespējas personām ar invaliditāti vai iepazīstināt ar darba vidi savā nozarē, piedalīties Atvērto durvju dienās.

 

NVA iniciatīvas mērķis ir sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.

 

Pasākuma ietvaros NVA organizēs darba meklētāju ar invaliditāti viesošanos uzņēmumos un iestādēs ar darba devēju saskaņotā laikā. Darba devēji aicināti iepazīstināt darba meklētājus ar potenciālo darbavietu, kolektīvu un darba pienākumiem. Darba devējiem tā būs lieliska iespēja iepazīt un atrast vajadzīgos darbiniekus, kā arī apliecināt sevi kā sociāli atbildīgu darba devēju.

 

Lai pieteiktos dalībai:

 

Pieteikuma veidlapas:

 

Plašākas iespējas uzzināt par pasākumu iegūsi tuvākajā Aģentūras filiālē

Pasākumu “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos” Nodarbinātības valsts aģentūra īstenos jau trešo gadu. 2017. gadā pasākumā piedalījās 62 darba devēji un 207 personas ar invaliditāti, 2018. gadā - 65 darba devēji un 296 personas ar invaliditāti. NVA organizētais pasākums 2017. gadā deva iespēju uzsākt darbu 7 personām ar invaliditāti, 2018. gadā - 8 personām ar invaliditāti.

 

VAIRĀK INFORMĀCIJAS SKATĪT NVA MĀJASLAPĀ. SPIED ŠEIT! 

Atpakaļ