Aktualitātes
FK Bandava atklāšanas pasākums

Sestdien, 31. jūlijā Gramzdas pagasta stadionā notika Futbola kluba Bandava atklāšanas pasākums. Labā noskaņojumā un svinīgā pacilātībā  futbolisti, viņu vecāki, brāļi un māsas, kā arī viesi devās improvizētā gājienā, nelielā skrējienā apkārt stadionam. Pēc  karoga ienešanas, pasākuma apmeklētājus uzrunāja un sveica FK Bandava valdes priekšsēdētājs Kaspars Dzintars. Jaunos futbolistus kā goda viesi bija ieradušies sveikt vīri, kuri futbola vārdu turējuši godam daudzus gadus – Linards Strolis, Laimonis Dūdums un Edmunds Segliņš. Jaunie kluba biedri un kandidāti saņēma piemiņas dāvanas.

Kluba treneris Dzintars Kazaks izteica lielu paldies Priekules daudzfunkcionālās sporta halles direktoram Mārtiņam Mikālam, kurš pirms desmit mēnešiem atbalstīja ideju par futbola komandas izveidošanu Priekulē. Treneris uzsvēra, ka šajā īsajā laikā ir jau gūti pirmie panākumi, vecākā futbolistu grupa Kurzemes ziemas čempionātā izcīnīja otro vietu. Neviens to nebija gaidījis, ka kaut kāda komanda no Priekules spēs konkurēt ar Ventspils, Kuldīgas klubiem.

Pasākumā tika godināts kluba goda prezidents, futbola veterāns Modris Dzintars, kurš daudz palīdzējis ar padomu un darbiem jauniem  futbolistiem, kuri mīļi viņu iesaukuši par opi.

Pēc svinīgām uzrunām, viesu apsveikumiem sākās futbola mači. Tika izveidotas, divas vecāku komandas - Priekules brašuļi un Priekules labākie. Sviedriem līstot vecāki centās cik varēja, pēc spēles visi atzina, ka bijis grūti. Pēc nelielas pauzes vecākiem pretī stājās jaunie futbolisti, kuri ar soda sitiena palīdzību izcīnīja uzvaru.

Pasākums bija izdevies un vecāki atzina, ka kluba dzimšanas dienu vajadzētu atzīmēt katru gadu!

Vairāk par pasākumu lasiet „Priekules novada ziņās” augusta nr.

 

Bilžu galerija

Pasākumu kalendārs
Maijs, 2012
POTCPkSSv
12
78
1415161718
212223252627
2831