Aktualitātes

IESPĒJA IZPAUSTIES PAŠIEM JAUNĀKAJIEM

13.martā Priekules Kultūras namā notiks astotais Priekules novada mazo dziedātāju konkurss. Vecāki un pedagogi mazos dziedātājus ar anketas starpniecību konkursam  var pieteikt līdz 5.martam.

Aizpildītās anketas lūdzu sūtīt elektroniski:

gundars.venens@priekulesnovads.lv .

 

Konkursa dalībnieki ir pirmskolas vecuma bērni. Pieteikuma ANKETU iespējams izdrukāt pašvaldības mājas lapā  www.priekulesnovads.lv 

2020. gadā vēlamies likt uzsvaru uz svētkiem un vienkāršot konkursa gaitu, lai mazinātu satraukumu bērniem, kas pirmo reizi uzstājas publikas priekšā.

Konkursantam jāsagatavo viena dziesma. Mazais solists var dziedāt a capella, vai uzstāties kāda mūzikas instrumenta pavadījumā, vai izmantot datu nesējos sagatavotu fonogrammu.

 

Visi dalībnieki tiks apbalvoti un saņems kādu no daudzajiem tituliem, kā arī 2020. gada konkursa piemiņas balvu. Sniegumu klausīsies arī žūrija. Veiksmīgākais solists pēc žūrijas vērtējuma iegūs galveno balvu un titulu "Cālēns 2020". Tomēr galvenais ir kopā būšanas prieks. Ceram, ka tikšanās reizē Priekules kultūras namā 13.martā to izdosies piedzīvot.

Veiksmi un radošu prieku bērniem, pedagogiem un vecākiem, gatavojot "dziedošos cālēnus" konkursam!

 

PIETEIKUMA ANKETA

Gundars VENENS,

Priekules novada Kultūras nodaļas vadītājs

27872433

 

Atpakaļ