Aktualitātes
Iespējamas ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifa izmaiņas

Šā gada 29. oktobrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegts ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifa projekts, kas Priekules novadā tika plānots ieviest 2019. gada 1. martā, informē SIA “Priekules nami”. Taču pagaidām tā ieviešanas datumu vēl nevar precīzi nosaukt. 

Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifi nav mainīti kopš 2010. gada, taču šajā laikā notikušas lietotāju skaita izmaiņas, kā arī pieaugušas izmaksas ūdensapgādes un kanalizācijas objektos, kas galvenokārt saistītas ar remontdarbiem un iekārtu apkalpošanu, skaidro SIA “Priekules nami” valdes locekle Arta Brauna.

Regulatoram iesniegtais provizoriskais ūdensapgādes tarifs ir 1,11 eiro bez PVN līdzšinējo 0,70 eiro vietā, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifa projekts ir 1,93 eiro līdzšinējo 1,18 eiro vietā. Taču vēl nevar apgalvot, ka tas būs apstiprinātais variants, uzsver uzņēmuma vadītāja.

Regulators veic pamatojuma dokumentu izpēti, ir pieprasījis precizējumus. Pagaidām precīzu ciparu, kāds būs jaunais tarifs, un kad tas tiks ieviests, vēl nevar precīzi pateikt, skaidro A. Brauna.

 

Pasākumu kalendārs