Aktualitātes

Jaunieši aizstāvēs Priekules novada godu olimpiādē

No 7. līdz 9. jūlijam Cēsīs norisināsies Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Tas būs viens no lielākajiem šīs vasaras sporta pasākumiem un pulcēs vairāk nekā 3000 jauniešu no visas Latvijas. Starp viņiem būs arī Priekules novada pārstāvji. 

Uz Latvijas Jaunatnes olimpiādi dosies pieci Priekules novada sportisti, pastāsta sporta vadītājs Mārtiņš Mikāls. Airēšanā (1 x 2000 m un 2 x 1000 m) startēs Kaspars Sebastians Tiškus. Riteņbraukšanā šosejā 10 km individuālajā braucienā un 50 km grupas braucienā dosies Jānis Šēlis. Trīs sportisti sacentīsies vieglatlētikā. Elīsa Šekeruka skries 400 metrus, bet Mārtiņš Seņko – 1500 metrus. Emīls Šeflers skries 100 m un 200 m distances, kā arī sacentīsies tāllēkšanā. 

Olimpiādes atklāšana notiks Cēsu Pils parkā 7. jūlija vakarā. To ievadīs dalībnieku gājiens. Atklāšanas ceremoniju vadīs TV un radio personība Renārs Zeltiņš, tā noslēgsies ar uguņošanu. Sacensības notiks ne tikai Cēsīs, bet arī Valmieras, Smiltenes, Priekuļu, Siguldas, Valkas, Burtnieku, Jūrmalas, Engures, Limbažu, Ogres, Salaspils, Jelgavas un Rīgas novados.

 Viens no komandas dalībniekiem airētājs Kaspars Sebastians Tiškus. 

Atpakaļ