Aktualitātes

Konkursam "Labākais sociālais darbinieks Latvijā" izvirzītas divas Priekules novada sociālās darbinieces

 Godinot sociālo darbinieku ieguldījumu, ministru prezidents Valdis Dombrovskis un labklājības ministre Ilze Viņķele piektdien, 22.novembrī, pulksten 15 īpašā apbalvošanas ceremonijā sveiks labākos sociālos darbiniekus Latvijā. No Priekules novada balvai nominētas divas sociālās darbinieces- Iveta Lohanska Kalētos un Inese Krūza Priekulē.

Labklājības ministrija (LM) izsludināja konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā", kurā tika pieteikti 49 pretendenti no visas Latvijas. Žūrija ir noteikusi konkursa laureātus, kuri saņems vērtīgas balvas - skaistumkopšanas procedūras, SPA, vakariņas un nakšņošanu viesnīcā „Hotel Jurmala Spa", pārsteigumu no TV3 raidījuma „Ievas pārvērtības", kā arī dāvanu karti no tirdzniecības centra „Domina Shopping". Vienlaikus Latvijas Pašvaldību savienība pasniegs arī savu specbalvu vienam no sociālajiem darbiniekiem.

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

Pieteikt sociālos darbiniekus iedzīvotāji, darba devēji, nevalstiskās organizācijas un citas fiziskas vai juridiskas personas varēja līdz 11.oktobrim. Konkursā vērtēja pretendenta ieguldījumu sociālā darba prakses attīstībā, starpprofesionālo un starpinstitucionālo sadarbību, sociālā darba praksē pielietotās inovatīvās sociālā darba metodes un ieguldījumu sociālā darba profesijas attīstībā.

Informāciju sagatavoja:
Liene Užule, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv

Atpakaļ