Aktualitātes

Labie darbi novadam

 Labas idejas nedrīkst palikt tikai uz papīra, tās ir jārealizē dzīvē, tāpēc visas Latvijas pašvaldības, skolas un NVO tiek aicinātas vēl piecas dienas, līdz 03. jūlijam, iesniegt projekta pieteikumus LabieDarbi.lv mājas lapā (http://labiedarbi.lv/lv/iesniedz-projektu), lai jau vasaras izskaņā saņemtu 15 000 EUR.

 

,,Tā ir unikāla iespēja ne tikai realizēt vispārdrošākās idejas, bet arī sniegt nenovērtējamu ieguldījumu savas pilsētas attīstībā’’, norāda LabieDarbi.lv projekta vadītāja Jeļena Šļihta. Šāds konkurss tiek organizēts pirmo reizi un tā mērķis ir radīt paliekošas vērtības kādā no Latvijas novadiem, attīstot konkrētā reģiona labklājību. Konkursā piedalīsies vairāki projekti, kas pārstāvēs visus Latvijas reģionus un jau 31. augustā, apkopojot  bezmaksas sabiedrības balsojuma un žūrijas vērtējumu, tiks noskaidrots uzvarētājs, kas savas idejas realizēšanai saņems 15 000 EUR.

Iespēju ir daudz, jo izglītība, kultūra, sports un vide ir visas tās jomas, kurās iespējams iesniegt projekta pieteikumus. Dažkārt ir nepieciešams tikai uzdrīkstēties un spert pirmo soli, lai sapnis kļūtu par realitāti, tāpēc aicinām Latvijas pašvaldības, skolas un NVO spert šo soli un līdz 3.jūlijam iesniegt projekta pieteikumu sava sapņa piepildīšanai.

Sīkāka informācija par to kā piedalīties konkursā un saņemt finansējumu 15 000 EUR apmērā interesenti aicināti iepazīties šeit: http://labiedarbi.lv/lv/vasaras-projektu-konkursa-nolikums

Informāciju sagatavoja                     

Baiba Jaņēviča
LabieDarbi.lv Jaunākā projektu vadītāja
Tālrunis: 29650098
E-pasts: baiba.janevica@labiedarbi.lv 

Papildus informācija:

www.labiedarbi.lv

www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

twitter.com/LabieDarbi  

www.facebook.com/LabieDarbi.lv

www.labiedarbi.inbox.lv

Atpakaļ