Aktualitātes

PAŠVALDĪBAS AUGSTĀKIE APBALVOJUMI NOVADA CILVĒKIEM

 Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadskārtai notiks tradicionālais novada  sarīkojums “Priekules novads – Latvijai”. Tā ietvarā - svinīgi koncerti pagastu kultūras namos 15. un 16. novembrī. Savukārt 17. novembrī Priekules kultūras namā notiks svētku sarīkojums, kura centrālais notikums - goda  apbalvojumu pasniegšana novada izcilībām.  Šī diena allaž iekrāsojas emocionāla un pacilājoša.

Ierasts, ka par personām, kam būtu jāpiešķir Priekules novada augstākie apbalvojumi, domā paši iedzīvotāji. Jo esot plecu pie pleca ikdienā, daudz  labāk var saskatīt visus tos labos darbos, kas pelnījuši uzslavu.

Aicinām arī šogad novada sabiedrību iesaistīties šajā procesā un paust savu viedokli. Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka  iedzīvotāji prot saskatīt un izvirzīt apbalvojumiem cilvēkus, kas to patiešām pelnījuši.

 

Novada pašvaldība aicina izvirzīt kandidātus GODA NOVADNIEKA, GADA CILVĒKA BUNKAS PAGASTĀ,  GADA CILVĒKA GRAMZDAS PAGASTĀ,  GADA CILVĒKA KALĒTU PAGASTĀ, GADA CILVĒKA PRIEKULES PAGASTĀ un GADA CILVĒKA PRIEKULES PILSĒTĀ apbalvošanai.

Apbalvojumu pieteikumu anketas ikviens var pašrocīgi izdrukāt no pašvaldības mājas lapas, vai arī saņemt novada pašvaldības sekretariātā Priekulē, pagastu pārvaldēs un bibliotēkās.

Aizpildītās anketas gaidīsim pagastu pārvaldēs vai novada pašvaldības sekretariātā Priekulē Saules ielā 1. līdz 4. oktobrim.

 

 APBALVOJUMU PIETEIKUMU ANKETA ŠEIT

 

Gundars Venens,

Kultūras nodaļas vadītājs                                         

Pasākumu kalendārs
Marts, 2020
POTCPkSSv
1415
16171819202122
23242526272829
3031