Aktualitātes

Sveiksim kaimiņus simtgadē!
Simtgades svinībām gatavojas ne tikai Latvija, bet arī pārējās Baltijas valstis – Lietuva un Igaunija. Lietuvas simtgade ir svarīga arī Priekules novadam, jo dzīvojam pierobežā un sadarbojamies ar Skodas pašvaldību dažādā jomās. Gramzdas pagastā ir laukums  "Vārti uz Latviju", ko svinīgi atklājām pagājušā gada 4. maijā. Šajā svētku dienā mūs pagodināja arī Skodas mērs Petrs Pušinsks.


16.februārī Lietuvas valsts svin simtgadi. Skodā visas dienas garumā norisināsies lieli sarīkojumi, uz kuriem ielūgta arī mūsu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Vija Jablonska. Dāvanā Skodas pašvaldībai no Priekules novada pēc speciāla pasūtījuma tiks cepts liels kliņģeris skaitļa „100” izskatā.

Savukārt Gramzdā laukumā "Vārti uz Latviju" tiks uzstādīts īpašs vides baneris ar sveicieniem lietuviešu un latviešu valodā. Pagasta pārvaldes darbinieki ir iecerējuši mazas garšīgas dāvaniņas ikvienam Lietuvas iedzīvotājam, kas šķērsos Gramzdas pagasta teritoriju.

Pie Priekules novada pašvaldības ēkas karogu mastu aplī šajā dienā plīvos Latvijas, Lietuvas un Eiropas savienības karogi. Aicinām arī visus novada iedzīvotājus un uzņēmumus šajā dienā pie saviem īpašumiem izkārt Latvijas karogus un sirdī svinēt kopā ar mūsu kaimiņiem.

 

Kultūras nodaļas vadītājs

Gundars Venens 

 

Pasākumu kalendārs
Marts, 2020
POTCPkSSv
1415
16171819202122
23242526272829
3031