Kultūras notikumi
Vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Ikara sapņi šodien” rezultāti

Noslēdzies 2.vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Ikara sapņi šodien”, kuru organizēja  Priekules Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Priekules novada pašvaldību.  Konkursam tika iesūtīti 90 darbi no 15 Latvijas izglītības iestādēm, no tām septiņas mākslas skolas un divas skolas no Priekules novada – Gramzdas pamatskola un Kalētu Mūzikas un mākslas skola.

Pirmo vietu ieguvējiem balvā – lidojums virs Priekules (labvēlīgu laika apstākļu gadījumā).

Konkursa darbu izstādes atklāšana  sestdien, 2.augustā pulksten 21 – Priekules kultūras namā. Konkursa laureātu apbalvošana  9.augustā pulksten 12 - Priekules kultūras namā, kad pasākumu kuplinās arī Priekules Mūzikas un mākslas skolas kamerorķestris un koris.

Līdz 9.augustam ikvienam  ir iespējams nobalsot, lai noteiktu skatītāju balvu.  

Izstāde būs  apskatāma līdz augusta beigām.

Konkursa „Ikara sapņi šodien” rezultāti

 

Dalībnieka vārds

Skola

Darba nosaukums

Skolotājs

Rezultāti

Elza Marta Bārbala

12g

Engures mūzikas un mākslas skola

Kalēja sapnis

Jolanta Balode

 

1. vieta gleznošanā

Elizabete Ostrovska

14g

Bauskas mākslas skola

Ikars domāja, ka viņš ir putns

Aija Ušerovska

 

2. vieta gleznošanā

Elizabete Priedoliņa

13g

Pāvilostas mākslas skola

Gribu pasauli redzēt

Ruta Ozola

2. vieta gleznošanā

Airita Caune

11g

Bēnes Mūzikas un mākslas skola

Vai es nokļūšu vēsturē?

 

3. vieta gleznošanā

Rūdolfs Lojus

 

 

 

Atzinība gleznošanā

Santa Jūlija Malahovska 9g

Viļānu mūzikas un mākslas skola

Lidojums pretī saulei

Maija Podnieka

Atzinība gleznošanā

Emīls Kisiļevskis

 

Vidzemes jūrmalas mūzikas un mākslas skola

 

 

3. vieta zīmēšanā

Agnese Skuja

Vidzemes jūrmalas mūzikas un mākslas skola

 

 

3. vieta zīmēšanā

Līga Holodņikova

16g

Bēnes Mūzikas un mākslas skola

Es gribu būt kā ērglis

Iveta Ceriņa

3. vieta zīmēšanā

Amanda Kočāne 13g

Balvu mākslas skola

Sapnis par lidojumu

Elita Eglīte

Atzinība zīmēšanā

Bruno Bergmanis

 

Gramzdas pamatskola

 

 

Atzinība - 3d

Lota Bihela

10g

Engures mūzikas un mākslas skola

Brīnums

Jolanta Balode

1. vieta gleznošanā

Elīze Knikste

8g

Berģu mūzikas un mākslas skola

Es lidoju un sapņoju

Ieva Vahtere

2. vieta gleznošanā

Luīze Svilpe

9g

Pāvilostas mākslas skola

Tur aiz horizonta

Ruta Ozola

3. vieta gleznošanā

Anda Adriana Strautmane 10g

Bauskas mākslas skola

Lidojot Ikars domāja, ka aizsniegs sauli

Aija Ušerovska

3. vieta gleznošanā

Agnese Puisēna

Strazdu muižas skola

 

 

Atzinība zīmēšanā

Erlens Naumčiks

Strazdu muižas skola

 

 

Atzinība zīmēšanā

Deniss Ovsjaņņikovs

Strazdu muižas skola

 

 

Atzinība zīmēšanā

Voldemārs Ezeriņš

 

Bauskas mākslas skola

Ikars domāja, ka lidos kosmosā

Aija Ušerovska

Atzinība gleznošanā

Paula Linderblate

Vidzemes jūrmalas mūzikas un mākslas skola

 

 

Atzinība gleznošanā

Līva Aleksandra Freimane

 

 

 

Atzinība zīmēšanā

Amanda Griķe7g

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

 

Astrīda Untiķe

1. vieta zīmēšanā

Madara Kokina 9g

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

 

Astrīda Untiķe

2. vieta zīmēšanā

Enriko Babko 9g

Kalētu Mūzikas un mākslas skola

 

Arta Troika

3. vieta zīmēšanā

Pasākumu kalendārs