Notikumi

Noslēdzies 7. vizuālās mākslas konkurss ‘Priekules Ikars”

 

Noslēdzies 7. vizuālās mākslas konkurss ‘Priekules Ikars” !

           Šogad konkursā piedalījās 37 skolas no visas Latvijas. Kopā iesniedza  249 darbus par izsludināto tēmu “Viduslaiki Priekulē un Latvijā”. Vistālākās skolas ir Ciblas vidusskola, Kārsavas mūzikas un mākslas skola, Dagdas mūzikas un mākslas skola, Valkas Mākslas skola, Aknīstes vidusskola un Špoģu mūzikas un mākslas skola. Darbi tika iesniegti 4 vecuma grupās un 2 vizuālās mākslas tehnikās - grafika un glezniecība. Darbu tēma bija plaša, tādēļ varam novērot daudzveidīgu saturu bērnu darbos un ļoti labu kvalitāti. Visvairāk darbu tika atsūtīti grupā no 11-14 gadiem. Bērniem šajā vecumā bija vislielākā konkurence . Vismazāk darbi bija jaunākajā 4-7 gadu grupā.

              Žūrija vērtēja ļoti pamatīgi, izskatot visus darbus vairākas reizes un atlasot labākos, no kuriem tika izvēlēti konkursa laureāti. Tradicionāli tika piešķirta mūsu novadnieka E. Lieģinieka speciālā balva. Šoreiz tā tika darbam, kurš bija ļoti veiksmīgs, bet kurš neiekļāvās konkursa noteikumos.  Jaunums šogad ir mākslas studentu specbalvas diviem darbiem, kurus izvēlējās paši studenti.

Paldies žūrijai - pedagoģei Zentai Svarai, Daigai Tiļļai un rezultātu apkopotājam Mārtiņam Cukuram!

Ar konkursa rezultātiem varat iepazīties Priekules Mūzikas un mākslas skolas mājaslapā -  priekulemums.lv

2.augustā Priekules kultūras namā tika atklāta konkursa laureātu darbu izstāde. Augusta mēnesī aicinām ikvienu nobalsot par savu mākslas darbu, tādējādi nosakot skatītāju balvas ieguvēju! Bet laureātu apbalvošana notiks Ikara vārda dienā, 1.novembrī Priekules Mūzikas un mākslas skolā.

Konkursa organizatore Kristīne Cukura

Atpakaļ