Notikumi

Noslēdzies Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss “Mana zeme skaistā”

Latvijas valsts simtgades pasākumu laikā Latvijas novados norisinās projekts “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss ”Mana zeme skaistā””. Tajā iesaistījusies Kalētu pamatskola, Krotes Kronvalda Ata pamatskola, Virgas pamatskola un Priekules vidusskola.

Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes. Tajā piedalās skolēni no 1. līdz 12.klasei.

Noslēgusies projekta būtiskākā aktivitāte  – fotokonkurss, kura laikā skolēni tika aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot mobilos telefonus un fotoaparātus. Konkursa darbu iesniegšana notika projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv, kur skolēniem bija iespēja ievietot savu attēlu pie sava novada, skolas un klases. Mājaslapas apmeklētājiem bija iespēja nobalsot par labākajiem attēliem.

Visvairāk balsu saņēmušo skolēnu darbi tiks izgatavoti kā foto gleznas un izstādīti skolās, lai tos demonstrētu plašai sabiedrībai. Projekta noslēgumā foto gleznas kā dāvinājums nonāks skolu īpašumā, ar skolēnu radošo darbu palīdzību ienesot valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu mācību iestādēs.

Projekta noslēgumā oktobrī skolām tiks nogādāti visvairāk balsu ieguvušie skolēnu darbi. Konkursa rezultātus un visvairāk balsu saņēmušos Priekules novada skolēnu darbus aicinām aplūkot projekta mājaslapā www.manazemeskaista.lv sadaļā “Darbi”.

Projekta gaitā tapušo video var noskatīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=TJenchlxfs0


“Mana zeme skaistā” projekta darba grupa 

Atpakaļ