Notikumi

Priekules novada jaunieši saņems Vītolu fonda stipendijas

Jaunajā mācību gadā Vītolu fonds administrēs un izmaksās 704 stipendijas. Starp stipendiju saņēmējiem būs arī Priekules novada jaunieši.

No Priekules novada šajā mācību gadā ar fonda administrētajām stipendijām studēs pieci jaunieši: Sintija Bieriņa (Gunāra Šterna piemiņas stipendija), Elizabete Cukura (SEB stipendija), Kristiāna Auzniece (“Saules Aptiekas” stipendija), Alīna Ešenvalde (Ernas Bertas Meijas Gurķis piemiņas stipendija), Evita Melluma (Aivara Andersona ģimenes stipendija).

Pateicoties 203 ziedotājiem no Amerikas, Austrālijas, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas, Zviedrijas, Vācijas, Dānijas, Ēģiptes, Izraēlas un Latvijas, studijas uzsāks 282 pirmkursnieki, bet 422 esošie stipendiāti studijas turpinās. Šajā mācību gadā fonds izmaksās vairāk kā 1 200 000 EUR.

Vītolu fonds sadarbojas ar 30 uzņēmumiem, 7 fondiem, 27 organizācijām un korporācijām, 107 privātpersonām, un dibinātas 32 testamentāro novēlējumu stipendijas. Īpašā Draugu stipendija – pateicoties bijušo stipendiātu un citu labvēļu ziedojumiem – atbalstīs 16 jaunos studentus. Stipendiju lielumu nosaka ziedotājs, un tās ir sākot no 1500 EUR līdz 6000 EUR.

Fonda mērķis ir stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās. Pieteikšanās nākamā mācību gada stipendijām no 2019. gada 15. janvāra līdz 1. martam. Paldies visiem ziedotājiem par ieguldījumu Latvijas jauniešu izglītībā!

 

Vītolu fonds

 

Atpakaļ