Sabiedrība
Aizvadīti Virgas pagasta svētki

 

26. maijā Virgas skolas parkā tika aizvadīti jau otrie Virgas pagasta svētki. Šogad svētkus aizsākām ar dziesmām, dejām, stāstījumiem un mazu humora devu Virgas jaunās paaudzes izpildījumā. 

Skolēni un bērnudārznieki bija sagatavojuši dažādas dziesmas, dejas – gan tradicionālas, gan šovdejas, interesantus stāstījumus un humora pilnu teatrālu uzvedumu. Par to atzinību pelnījušas Virgas skolas skolotājas un audzinātājas! Iedzīvotājus un pasākuma apmeklētājus, labu vēlot un krāšņus ziedus dāvājot, uzrunāja arī Daiga Egle un Ainars Cīrulis. Pasākuma norisi un loteriju, kur visas lozes bija laimīgas, kontrolēja multeņu tēli, kaķis un peles, bet par dāvanām loterijā paldies gribu teikt vietējam ražotājam SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks" un SIA "Merrild Baltics".

Bērnus un pieaugušos šogad sajūsmināja Liepājas kanisterapijas komanda ar suņiem, kuri stāstīja gan par konkrēto suņu šķirņu īpašībām, gan par savu darbu. Rādīja dažādus trikus, demonstrēja paklausību un iesaistīja bērnus vairākās aktivitātēs. 

Svētku laikā darbojās arī lēkājamā pilsētiņa bērniem, krāsojamais stūrītis ar populārākajiem animāciju tēliem. Gan pieaugušie, gan bērni atzinīgi novērtēja arī iespēju izrotāties ar dažādiem zīmējumiem uz ādas, kā arī iemūžināt sevi karikatūrista skatījumā, iegūstot savu portretu kā atgādinājumu par Virgas pagasta svētkiem. Pasākuma skaļākā aktivitāte bija vizināšanās ar Harley Davidson motocikliem, kas izraisīja sajūsmu gan pieaugušo, gan bērnu vidū, par to paldies gribu teikt Agrim Sležim un draugiem no Liepājas. 

Lai nedaudz atvilktu elpu un iestiprinātos, pasākuma apmeklētājiem bija iespēja pacienāties ar kādu smalkmaizīti un dzērienu atpūtas stūrītī, vai arī iegādāties kādu gardumu pie vietējās tirgotājas Svetlanas. Pasākuma nobeigumā ar jestru un visnotaļ pozitīvu koncertprogrammu mūs priecēja mākslinieki Zanda Štrausa un Kaspars Kārkliņš.

Paldies visiem, kur pielika savu roku, lai svētki izdotos! Paldies visiem, kuri atnāca, lai patīkami pavadītu laiku kopā ar draugiem, radiem, paziņām, kaimiņiem un bērniem! Uz tikšanos arī nākamgad!

 

 

 

Vairāk foto no Virgas pagasta svētkiem skatīt šeit! 

Pasākumu kalendārs