Sabiedrība

Ar mērķi svētkos iepriecināt otru

Priekules baptistu draudze sadarbībā ar Priekules evanģēliski luterisko un vasarsvētku draudzi dienu pirms Pirmās adventes organizēja labdarības tirdziņu.

          Tirdziņu ar savu dalību vai produktiem atbalstīja arī Priekules vidusskolas aktīvie skolotāji un skolēni, SIA “SC Grand”, piemājas saimniecība “Birzes”, Krotes Kronvalda Ata pamatskolas skolēnu mācību uzņēmumi un citi.

Jau tradicionāli Priekules kultūras namā no pulksten 10 ikviens interesents varēja iegādāties Adventes vainagus, svētku dekorus un citas noderīgas lietas. Par lielo ieguldīto darbu, laiku un līdzekļiem liels paldies sakāms baptistu draudzes aktīvākajām sievietēm, kuras savām rokām pagatavoja teju 60 Adventes vainagus. Tirdziņā darbojās labi apmeklēta kafejnīca, par darbu tajā pateicamies Aigai Rogai un Sarmai Cērpai.

          Šogad mums izdevās noorganizēt radošās darbnīcas, kurās varēja pagatavot savu svētku dekoru uz koka un dažādus eglīšu dekorus. Darbnīcās piedalījās Priekules un ciemiņu bērni un jaunieši ar ģimenēm. Sirsnīgs paldies darbnīcu vadītājiem Lolitai Šneiderei, Zentai Svarai, Dacei Gailītei, Lienai Ašmei, Mārītei Sisenei un viņu čaklajiem palīgiem, kā arī Priekules vidusskolas audzēkņiem ar Sanitu Pāvilu priekšgalā.     

          Mazākie tirdziņa apmeklētāji bija priecīgi izmantot seju apgleznošanas stūrīti, pateicamies Edītei Savickaitei par ieguldīto darbu. Apmeklētājiem bija iespēja našķēties ar popkornu, par tā gatavošanu paldies Lainei un Amandai Sisenei. Neizsakāms prieks bija skatāms bērnu un arī pieaugušo acīs, iegādājoties sagatavotās loterijas, īpašs paldies Rogu ģimenei par ieguldītajiem līdzekļiem un darbu, lai iepriecinātu pasākuma apmeklētājus. Pateicība vasarsvētku draudzes pārstāvei Sandrai Altēnai par sagādātu gardo karsto šokolādi nosalušajiem pasākuma apmeklētājiem.

          Liels skaits tirdziņa apmeklētāju izmantoja iespēju un svētkos izveidotajā fotostūrītī izveidoja savas, iespējams, pirmās šī gada Ziemassvētku fotogrāfijas, par to pateicamies fotogrāfei Kitijai Ērglei.  Paldies arī visiem palīgiem, kuri iesaistījās dažādos darbos. Sirsnīgākais paldies sakāms visiem, kuri atnāca, atbalstīja, dalījās ar savām emocijām, līdzekļiem un iedrošināja citus.

Tā kā labdarības tirdziņš veiksmīgi aizvadīts jau piekto gadu, uzskatām, ka tas kļuvis par patīkamu tradīciju ne tikai tiem, kuri tajā kalpo un to atbalsta, bet arī tā apmeklētājiem, kuri to jau gaida un interesējas par norisi. Šajā gadā gūtie tirdziņa ieņēmumi 1128,41 eiro apmērā tiks ieguldīti svētku pārtikas paku iegādei, kuras iepriecinās novada vientuļo seniorus un mazturīgās ģimenes.

Kādam, iespējams, šķiet, ka par daudz teikts “paldies”, tomēr vēlos atzīmēt, ka šis labdarības tirdziņš top tikai pateicoties ziedojumiem, brīvprātīgo darbam un entuziasmam, un pilnīgi visi iegūtie līdzekļi nonāk mērķa izpildīšanai. Tādēļ vēlreiz paldies visiem!

Fotogaleriju no labdarības tirdziņa var aplūkot šeit! 

Ikgadējā labdarības tirdziņa koordinatore Līga Svara

  

Atpakaļ