Sabiedrība

Fitnesa cienītājas izbauda sportisku dienu

 

 

10. martā “Arēnā Rīga” tika organizēta fitnesa diena. Savu meistarklasi piedāvāja paši labākie pasaules un Latvijas treneri. Visas dienas garumā bija iespēja piedalīties enerģijas pilnos pasākumos, ko izmantoja arī Priekules un Gramzdas fitnesa cienītājas. 

Tika piedāvāts plašs nodarbību klāsts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem entuziastiem, piemēram, cīņa, joga, funkcionālais treniņš un citi. Arī mēs, Priekules un Gramzdas fitnesa cienītājas, pieņēmām izaicinājumu un devāmies izbaudīt sportisku dienu “Nike training day 2018”, kas bija piepildīta ar dažāda veida fitnesa aktivitātēm, sākot no grupas nodarbībām līdz pat specializētiem treniņiem. 

“Arēnu Rīga” aktīvi iesildīja trenere Alīna Silicka. Dienas laikā aktīvi izbaudījām “spinning class” nodarbību treneres Viktorijas Plivčas vadībā un “TRX” Nika Rubeža vadībā, kur valdīja enerģija, spēks, un izturība. “NTC boxing” zonā bija iespēja izmēģināt savus spēkus pie Eiropas un pasaules kikboska čempiona Zaura Dzhavadova.

Visas dienas garumā varēja līdzdarboties pie pasaulslaveniem treneriem -
cīņu instruktora Samuela Ēriksona, daudzpusīgās treneres Tairas Lisaueras, “Nike” meistartrenera, horeogrāfa un dejotāja Lara Šuilinga u.c. Pie sporta fizoterapeita Rolanda Admidiņa guvām gan praktiskas, gan teorētiskas zināšanas, izmantojot “rollblack”, kas uzlabo lokanību, līdzsvaru un spēku sportistiem. 

Paldies sakām Mārtiņam Mikālam par iniciatīvu un atbalstu, īstenojot šo ieceri, lai izbaudītu enerģijas pilno dienu! Nespēka brīžos mums bija motivācija - nepamet, bet dari! Jeb kā saka trenere Alina: “Dari to, ko mīli, bet dari!”

Trenere Liene Sokolovska 

 

 

Atpakaļ