Sabiedrība

Gramzdā atklāj rotaļu laukumu

28. aprīlī, kad visā Latvijā notika Lielā talka, Gramzdas pagasta iedzīvotāji strādāja Aizvīķos, topošajā Gramzdas mežaparkā un atjaunoja rotaļu laukumu pagasta centrā.

Gramzdā jau sen bija nepieciešamība pēc bērnu rotaļu laukuma pie daudzdzīvokļu mājām. Iepriekš tāds pastāvējis, taču ar gadiem konstrukcijas kļuva bīstamas, tāpēc tika demontētas. Palika tikai nepievilcīga smilšu kaste. 2016. gadā nodibinājām biedrību “Pakavs G”. Divas reizes tika iesniegti projekta pieteikumus rotaļu laukuma izveidei, bet tie netika atbalstīti. Līdzekļi laukuma izveidei soli pa solim bija jāmeklē pašu spēkiem.

2017. gadā tika veikti zemes darbi, laukuma pamatnes un seguma izbūve, bet 2018. gadā pārvaldes budžetā tika plānoti līdzekļi rotaļu iekārtu iegādei un uzstādīšanai. Nu laukums aprīkots ar iekārtām, kas piemērotas dažāda vecuma bērniem – gan pavisam maziem, gan arī lielākiem. Talkas dienā rotaļu laukumā tika līdzināta melnzeme un iesēta zāle, lai vasarā šis stūrītis skaisti zaļotu.

Pēc padarītajiem darbiem to saposa ar krāsainiem baloniem, lai viss būtu kā īstā svētku dienā. Ciemos ieradās Pepija, un svinīgā gaisotnē tika pārgriezta sarkanā lente. Bērni piedzīvoja ilgi gaidīto brīdi – iemēģināja jauno laukuma aprīkojumu. Patiess gandarījums par mirdzošo prieku bērnu acīs un atzinīgajiem vārdiem no vecākiem par jaunizveidoto laukumu
.

Gunta Gruntiņa 

 Vairāk foto skatīt šeit! 

 

Atpakaļ