Sabiedrība

„Kanu atvars” piedalās projektā

 No 7. līdz 9. martam Kocēnu novadā notika starptautisks seminārs pajūgu braucējiem. Pagājušajā gadā tika uzrakstīts projekts par pajūgu braukšanas sporta veida popularizēšanu Latvijā, sportistu un tiesnešu izglītošana. Starptautiskā jātnieku federācija piešķīra tam finansējumu un šis bija pirmais seminārs, no septiņiem, kuri jārealizē tuvāko četru gadu laikā.

Sporta biedrība „Kanu atvars” ar šo projektu ir devusi lielu ieguldījumu sporta veida attīstībā. Projekta sagatavošanas procesā tika iesaistīti daudzi biedrības biedri un patīkami, ka lielākā daļa no tiem ir Priekules novada iedzīvotāji. Tika veikti tādi darbi kā projekta idejas apraksts, tāme, tulkošana, sarakste ar FEI ekspertiem, video filmēšana un tulkošana semināra laikā un citi. Tehnisko procesu- naktsmītnes, ēdināšanu un semināra telpas nodrošināja zirgaudzētava „Kocēni”, jo tāda līmeņa projektam ir nepieciešama atbilstoši sakārtota infrastruktūra.

FEI eksperti Gerards Leytens (Holandes divjūgu izlases dalībnieks) un Henricius Verhofstads (starptautiskas kategorijas maršruta sastādītājs un starptautiskas kategorijas tehniskais delegāts) novērtēja mūsu centienus iesaistīties starptautiskā apritē pozitīvi. Nākamais seminārs notiks jau maija beigās.

Trīs dienas Kocēnos bija ļoti spraigas un paldies visiem, kas piedalījās šī projekta realizācijā.

Vairāk informācijas par semināru: http://zirgam.lv/2015/03/11/fei-solidaritates-programma-ari-latvija/

Tāpat vēlos arī pateikties visiem, kuri balsoja un atbalstīja mūsu biedrības projektu „Pajūgu braukšana – sports visai ģimenei” konkursā „Labie Darbi”. Diemžēl palikām 4. vietā un finansējumu nesaņēmām, varbūt mēģināsim saskaņā ar nolikumu to darīt atkārtoti. Tā kā - esiet gatavi vēl aktīvākai balsošanai kaut kad vasarā. Paldies.

FEI solidaritātes programmas koordinatore Dzintra Blūma

Atpakaļ