Sabiedrība
Lai vasara būtu interesanta!

 Jā, lai vasara būtu interesanta mūsu pilsētas bērniem, biedrība “Brīnumpastaliņas” jau maijā uzsāka savu ideju virzīšanu vasaras projektam “Prieks dzīvot Priekulē”, kura ietvaros tika paredzētas sportiskas aktivitātes pasākumā “Audz stiprs Priekulē 3” un  radošas aktivitātes rokdarbu darbnīcās “Kopā jautrāk”.

Sportiski atraktīvajā pēcpusdienā “Audz stiprs Priekulē” sportoja un jautri laiku pavadīja bērni kopā ar vecākiem, brāļiem, māsām un draugiem. Kopumā tika izveidotas piecas komandas, kuras savus spēkus, veiklību un atraktivitāti izmēģināja stacijās - “Jautrie āzīši”, “Kukulīša ceļojums”, “Kukulīša glābšana”, “Cāļa lidojums”, “Purva bridēji”, “Bīstamā krava”, “Gredzenu pavēlnieks” un “Kapteiņu cīņas”. Lai atrastu apslēpto mantu, notika foto orientēšanās tūre. Pasākums noslēdzās ar kopīgu desiņu cepšanu un našķu baudīšanu.

Projekta aktivitātes “Kopā jautrāk” laikā tika piedāvāta iespēja veidot smilšu aplikācijas, strādāt origami tehnikā, no papīra izgatavot ko neparastu, iepazīties ar kvilinga tehnikas pamatprincipiem un iemēģināt savu roku šīs tehnikas darbu veidošanā. Veidojot šos darbus bija nepieciešama precizitāte un liela pacietība. Darbs prasīja piepūli, bet rezultāts sniedza gandarījumu un prieku par paveikto. Darbojoties kopā, bērnos veidojās komunikatīvās iemaņas, kā arī bija iespēja sadraudzēties ar jauniem draugiem.

Sākot no jūlija, Priekules Kultūras namā, ikviens tika gaidīts veidot Priekules “Prieka paklāju”, kurš tapa no maziem krāsainiem auduma gabaliņiem. Un nu varam droši teikt: “Prieks dzīvot Priekulē!”

Biedrība “Brīnumpastaliņas” saka lielu paldies brīvprātīgajiem jauniešiem, kas piedalījās pasākuma realizācijā – Annai Šilinei, Annai Lobovai, Norai Kadaģei, Alisei Annijai Dārzniecei, Amandai Jankus un Markusam Dzintaram. Īpaši liela pateicība Tomam Šilinam un Oļegam Samsonovam par atbalstu un palīdzību projekta īstenošanā.

Pasākumus finansiāli atbalstīja Priekules novada pašvaldība.

Biedrības “Brīnumpastaliņas” valdes locekle Rigonda Džeriņa

FOTO

Pasākumu kalendārs