Novada skolu jaunatnes diena

Novada skolu jaunatnes diena

 30. maijā Kalētu skola gaidīja bažīgi. Kā būs? Daudz viesu- daudz nodarbību. Kāds būs laiks? Ja būtu zinājuši, ka sludinātājs Māris Zīverts to jau ir „sarunājis”, tad noteikti justos mierīgāk.

Diena iesākās ar koncertu Priedienā, vietā, kas izsenis ir iemīļota svētku un atpūtas vieta. Priediena gidi – Emīls Ozols, Laura Ķere un Ance Birze - koncertēt aicināja visas novada skolas - Gramzdas, Virgas un Krotes pamatskolas, Priekules vidusskolu, Purmsātu speciālo internātpamatskolu, Priekules mūzikas un mākslas skolu. Koncertu iesāka un noslēdza mājinieki-Kalētu pamatskolas un mūzikas un mākslas skolas audzēkņi. Esam pateicīgi skolām par pārdomātiem, interesantiem priekšnesumiem koncertā „Esiet sveicināti Priedienā!”.

Pirms dalības dažādās darbnīcās visi baudīja gardu saimnieces Daigas Auzenieces skābeņu zupu un „Klasikas” saldējumu.

Pēc pusdienām tika dots starts trasei pa dzīvnieku taku Priedienā un darbnīcām pie skolas, bērnudārza un pārvaldes ēkas.

Svētku dalībniekiem bija sagādātas dažādas darbnīcas: velokarti, teniss, futbols, dambrete, milzu Jenga tornis, Priediens, māksla, veselīgs uzturs, mīklu minēšana un neatliekamā palīdzība. Par sešām apmeklētām darbnīcām varēja saņemt kārumu – popkorna tūtiņu.

Paldies pasākuma atbalstītājiem - Priekules baptistu draudzei, Latvijas pirmās palīdzības vienībai un Priekules novada pašvaldībai. Pateicamies darbnīcu vadītājiem no Liepājas ceļojošā  cirka BezTemata , Kalētu mūzikas un mākslas skolotājiem Kristīnei un Mārtiņam Cukuriem, Kalētu pārvaldes darbiniekiem un pamatskolas skolotājiem un vecākiem, kuri darbojās darbnīcās. Paldies par iespēju vizināties ar poniju un zirgu pajūgu sakām biedrībai „Kanu Atvars”. Paldies SIA „Priekules nami”- par skatuvi un Naurim Jaunzemam- par apskaņošanu.

Aija Birze, Kalētu pamatskolas skolotāja

FOTO

Atpakaļ