Sabiedrība

Priekules novadā uzstādīta jauna “Tele2” bāzes stacija

 Priekules novada Gramzdas pagastā mobilo sakaru operators “Tele2” ir uzbūvējis jaunu trešās paaudzes jeb 3G bāzes staciju. Jaunā bāzes stacija nodrošina lielāku “Tele2” ātrgaitas interneta pārklājumu un ātrumu, kā arī vēl augstvērtīgāku sakaru kvalitāti.

 

“Mēs turpinām plānveidīgi paplašināt ātrgaitas interneta tīkla pārklājumu un priecājamies Gramzdas iedzīvotājiem paziņot par jaunas ātrgaitas mobilā interneta bāzes stacijus uzstādīšanu. Priekules novadā pieaug gan mobilā interneta lietotāju skaits, gan datu pārraides patēriņš – kā liecina SKDS pētījums*, Latvijā visapmierinātākie mobilā interneta datorā un telefonā lietotāji ir tieši “Tele2” klienti. Lai arī turpmāk nodrošinātu labāko mobilā interneta lietošanas pieredzi, “Tele2” turpinās investēt 3G tīklā, kā arī attīstīs 4G tīklu, lai jau 2015. gadā tas būtu pieejams 70% iedzīvotāju,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa. 

 

No šī gada 1. aprīļa “Tele2” ir ieviesis pilnībā jaunu internets telefonā piedāvājumu, kas ir līdz pat sešām reizēm izdevīgāks cenas ziņā un vienkāršāk saprotams – vienu cenu 1,99 eiro apmērā visiem tarifu plāniem par katru datu pārraides uzskaites soli. Klienti var lietot internetu telefonā bez raizēm par rēķinu. Tāpat “Tele2” piedāvā piecus jaunus datu plānus internetam datorā, tādējādi nodrošinot iespēju katram izvēlēties piemērotāko saskaņā ar saviem interneta lietošanas paradumiem. Pieteikties septiņu dienu bezmaksas testēšanai ir iespējams “Tele2” mājas lapā www.tele2.lv un “Tele2” nodrošinās USB modema bezmaksas piegādi visā Latvijā. Pieteikties iespējams arī kādā no 42 “Tele2” klientu apkalpošanas centriem 21 pilsētā.

 

3G mobilo sakaru tehnoloģija ļauj sasniegt bezvadu datu pārraides ātrumu līdz pat 42 megabitiem sekundē (Mbit/s), savukārt 4G mobilo sakaru tehnoloģija – līdz pat 150 Mbit/s. “Tele2” mobilo sakaru tīklu var ērti izmantot kā bezvadu interneta pieslēgumu planšetdatoram, piezīmjdatoram vai stacionārajam datoram, kā arī telefonam – “Tele2” tīklā 90% tālruņu ir ar interneta pārlūkošanas iespējām, savukārt viedtelefonu lietotāju skaits pārsniedz 300 000.

 

“Tele2” ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls. Investējot vairāk nekā 9 miljonus eiro, “Tele2” modernizēja sakaru tīklu, uzbūvējot 240 jaunas 3G bāzes stacijas, kā arī ieviešot jaunākās tehnoloģijas esošajās bāzes stacijās un tīkla darbības nodrošināšanā. Izveidojot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” augstas kvalitātes balss sakari ir pieejami 99% iedzīvotāju un ātrgaitas mobilais internets – 95% iedzīvotāju. “Tele2” piedāvā arī jaunāko mobilo sakaru tehnoloģiju 4G, nodrošinot tirgū izdevīgāko 4G internetu datoriem.

 

* Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS veica Latvijas iedzīvotāju aptauju “Mobilā interneta lietošanas paradumi” šī gada janvārī, un tajā piedalījās 1005 respondentu vecumā no 18-74 gadiem.

 

Par “Tele2”

Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā ar 48% tirgus daļu pēc aktīvo balss pakalpojuma klientu skaita. “Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas nodrošina augstas kvalitātes balss sakarus 99% iedzīvotāju un ātrgaitas mobilo internetu – 95% iedzīvotāju. “Tele2” piedāvā arī jaunāko mobilo sakaru tehnoloģiju 4G, nodrošinot tirgū izdevīgāko 4G internetu datoriem.“Tele2” mērķis ir 2015. gadā nodrošināt 4G tīklu pieejamu jau 70% iedzīvotāju. Ikgadējā kampaņā “Uzslavē labu servisu 2014” “Tele2” ir atzīts par iedzīvotāju uzslavētāko uzņēmumu telekomunikācijas nozarē. Kopš “Tele2” dibināšanas kapitālieguldījumi sakaru tīkla infrastruktūrā un augstā klientu servisā sasnieguši 246 miljonus eiro.

“Tele2” ir “Tele2 AB” grupas uzņēmums, kas ir viens no straujāk augušajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā, piedāvājot fiksēto un mobilo sakaru, telefonijas, datu pārraides, kabeļtelevīzijas un satura pakalpojumus. “Tele2 AB” ir 14 miljoni klientu 10 valstīs.

 

Kontaktinformācija:

Egita Māliņa

“Tele2” sabiedrisko attiecību konsultante

+371 26494030, egita.malina@tele2.com

 

* Pētījuma aģentūras “Research Cube” pētījums, kas veikts 2014. gada martā, aptaujājot 1000 Latvijas iedzīvotājus.

 

Atpakaļ