Sabiedrība

Seminārs kanisterapijā Purmsātos.

 

 

Suns ir cilvēka labākais draugs, kurš  sniedz beznosacījuma mīlestību, ko bieži vien mēs nevaram saņemt no cilvēkiem. Tieši tāpēc 3.janvārī biedrība „RUMULA” aicināja visus suņumīļus un citus interesentus uz ievadsemināru kanisterapijā. Kanisterapija ir metode, kas pastiprina rehabilitācijas efektivitāti, izmantojot speciāli selekcionētu un apmācītu suni, kuru vada kvalificēts terapeits. Semināru vadīja Latvijas Kinoloģiskās Federācijas kinoloģe – instruktore, kanisterapijas asistente Ingūna Tihomirova un Talsu kinoloģiskā kluba vadītāja Svetlana Matveja.

Seminārā bija iespēja gūt teorētiskās un praktiskās iemaņas suņu audzināšanā, skološanā un padziļinātāku ieskatu suņa kā kanisterapeita apmācīšanā. Svarīga ir gan suņa šķirne, gan rakstura iezīmes.

Seminārā piedalījās zeltainie retriveri, akita, karaliskie pekinieši, ņūfaundleds ar saviem saimniekiem. Pēc teorētiskās daļas seminārā, sākās praktiskās nodarbības – suņu testēšana kanisterapijas piemērotībai.

Semināram noslēdzoties emocionālais un ,protams, praktiskais guvums bija visiem semināra dalībniekiem, jo mācot savus suņus, tāpat kā mācām savus bērnus, mēs kopā varam pavadīt daudz jauka laika!

 

                                                                             Biedrība „ RUMULA”

FOTO

 

Atpakaļ