Sabiedrība
Seniori tiekas ar valdības pārstāvjiem

Priekules kultūras namā 17.janvārī notika Priekules novada pensionāru kopsapulce, uz kuru tikai aicināti novadu pārstāvošie Saeimas deputāti Dzintars Kudums un Inita Bišofa, Labklājības ministre Ilze Vinķele un Veselības ministre Ingrīda Circene un Latvijas Pensionāru federācijas vadītājs Andris Siliņš.

Pasākuma ieskaņā senioru biedrība „Zilais lakatiņš” un deju kopa „Valceris” sniedza nelielu koncertu. Uz novada pensionāru kopsapulci bija ieradušās visas aicinātās personas, arī novada pensionāru atsaucība no pagastiem bija liela.

Labklājības ministre klātesošos informēja par padarīto līdz šim amatā esot. Kopumā tikšanās bija plānota kā savstarpēja diskusija un sarunas par padarīto. Tomēr pensionāri aktīvi pauda savu viedokli par to, ka vēlas, lai neapliekamais minimums pensijām būtu pielīdzināts minimālās algas lielumam. Tāpat strādājošie seniori uzskata, ka tiek diskriminēti, jo maksā nodokļus gan no pensijas, gan no saņemtās algas pilnā apmērā.

Priekules novada senioru pārstāve Latvijas pensionāru federācijā Rita Kuļikova stāsta, ka kopsapulces galvenais mērķis bijis saprast, cik aktīvi seniori ir pagastos. Izrādījies, ka aktivitāte ir pārsteidzoši liela.

R. Kuļikova, cerot uz turpmāku sadarbību,  saka lielu paldies visiem, kuri piedalījās pasākumā.

Līga Svara

Bilžu galerija

Pasākumu kalendārs