Sabiedrība
Sportisks pasākums īpašajiem bērniem un jauniešiem "Esam pietiekami stipri"

 20.novembrī Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē notika pasākums "Esam pietiekami stipri" bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Šo pasākumu jau vairākus gadus organizē biedrība "Brīnumpastaliņas". Šogad sportot uz Priekuli bija atbraukuši bērni un jaunieši no Pelčiem, Dzirciema, Lažas, Purmsātiem, Pamūšas, Liepājas, Dundagas, Upesgrīvas.

Pasākumu atklāja Priekules mūzikas skolas saksofonisti Kate un Kārlis. Paldies skolotājām Ivonnai Rozentālei un Initai Rubezei par bērnu sagatavošanu. Turpinājumā visus iepriecināja kanisterapijas suns Braitons ar paraugdemonstrējumiem, kas saimnieces Dairas Šalmas vadībā kopā ar bērniem pārvarēja dažādus šķēršļus.
Kopīgi piedaloties jautrās stafetēs diena pagāja nemanot. Lielu paldies vēlamies teikt Priekules vidusskolas 11.klases jauniešiem par atbalstu un palīdzību stafešu izveidē un aktivitāšu vadīšanā.
Lai šī sporta diena noritētu kā iecerēts mums lielu atbalstu sniedza Priekules uzņēmēji - V.Kadaģis, I.Riško, B.Jansone; Bērnu un Jauniešu invalīdu sporta federācija, SEB banka, konditoreja "Puķītes-2", Priekules novada pašvaldība un Borisa un Ināras Teterevu fonds.
Paldies visiem, kas piedalījās šīs dienas organizēšanā!
Biedrības "Brīnumpastaliņas" vārdā - Inese Svara, Liena Braže, Rigonda Džeriņa

FOTO

 

Pasākumu kalendārs