Sabiedrība

„Ticēt Ziemassvētku brīnumam”

 

 

 

Ar labdarības pasākumu „Lauku sēta pilsētā” 21. decembrī Liepājā, kurā bērniem bija iespēja vizināties ar ponijiem, aizsākās biedrības „Kanu Atvars” Ziemassvētku pasākumi.

26. decembrī „Stiebriņos” notika jau par tradīciju ķļuvusī kopā sanākšana gada nogalē. Šoreiz Pasākums pulcēja līdz šim lielāko dalībnieku skaitu – 32! Kā jau Ziemassvētkos pieklājas, gājām rotaļās, dziedājām, skaitījām dzejoļus un apdāvinājām viens otru. Šis pasākums bija kā ģenerālmēģinājums nākamajiem pasākumiem. Paldies labdarības organizācijas OTRĀ elpa „Pludmales stipendijai” un atbalstu Renātes Spirģes projektam „Ticēt Ziemassvētku brīnumam” Priekules  novada  maznodrošināto  ģimeņu  bērniem.

R. Spirģe stāsta: „Ziemassvētku laiks katru gadu ir līdzīgs un tas atkārtojas - ēdieni, ģimene, kopā būšana, tas ik reizi vairāk ir vērsts uz paša labsajūtu. Gribējās ko vairāk. Mana kaislība ir zirgi, un zinu, ka daudzi bērni ieraugot zirgus sajūsmā aiztur elpu, tādēļ vēlējos piepildīt kāda bērna sapni - būt ar zirgiem. Lielu artavu projekta realizēšanai devusi sporta biedrība ”Kanu Atvars” brīvprātīgie palīgi un z/ s „Stiebriņi” gan ar zirgu nodrošinājumu, gan ar savu laiku, neprasot neko pretī. Manuprāt, bērnu prieks, emocijas un sajūsma par notiekošo nav izsakāma vārdiem vai naudas izteiksmē. Piedzīvotais ir paliekoša vērtība, ko neviens nevar atņemt vai pārdot. Es redzēju, ka bērni bija priecīgi un laimīgi, un zinu, ka šis projekts ir veiksmīgi paveikts. Ceru nākotnē vēl uzrakstīt un realizēt līdzīgu projektu.”

Paldies Priekules novada sociālajiem darbiniekiem un pārvalžu vadītājiem par palīdzību.

Laimīgu Jauno gadu!

Biedrības  „Kanu Atvars” valde

FOTO

 

Atpakaļ