Sports

Jaunieši izcīna ceļazīmes Latvijas čempionātam

26. janvārī Kalētu un Krotes sportisti devās uz Latvijas ziemas čempionāta Kurzemes zonas atlases sacensībām U14 grupai vieglatlētikā.

Sacensībās startēja astoņi jaunieši: Kārlis Piziks, Kārlis Antonio Dobelis, Jānis Roberts Matevičs, Agate Kadaģe un Ulvis Grenovskis no Kalētiem; Renārs Eglītis, Gatis Kadaģis un Raivijs Strautiņš no Krotes. Latvijas čempionātam U-14 kvalificējās 7 sportisti.

Kalētnieks Kārlis Piziks izcīnīja 1. vietu lodes grūšanā ar ļoti labu rezultātu – 10,50 metri. Tāpat ļoti labu rezultātu uzrādīja Agate Kadaģe lodes grūšanā – 10,33 metri, izcīnot 4. vietu. Kārlim un Agatei tie ir personīgie rekordi.

Tāpat uz Latvijas čempionātu kvalificējās Ulvis Grenovskis, 1000 metru skrējienā iegūstot 5. vietu. Kārlim Antonio Dobelim 300 metru skrējienā 3. vieta, bet Jānim Robertam Matevičam 300 metru skrējienā 5. vieta

No Krotes Renārs Eglītis 300 metru skrējienā izcīnīja 4. vietu, Raivijs Strautiņš lodes grūšanā izcīnīja 4. vietu – abi kvalificējās Latvijas čempionātam U-14 grupā.
Paldies sportistiem par ieguldīto darbu! Lai veicas Latvijas čempionātā 11. februārī Rīgā!