Sports

Lieliski rezultāti taku skrējienu seriāla “Stirnubuks” 2. posmā Tērvetē

27. aprīlī Tērvetes mežā norisinājās taku skrējienu seriāla “Stirnubuks” 2. posms, kurā piedalījās 41 taku skrējējs no Priekules novada.


Priekules novada sportisti Tērvetē. 

35 jaunieši, pārstāvot komandu “FK Bandava/Priekules novads” un Priekules novada skolas – Priekules vidusskolu, Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskolu, Virgas pamatskolu un Krotes Kronvalda Ata pamatskolu –, startēja “Latvijas valsts mežu” skolu čempionātā taku skrējienā, noskrienot aptuveni 6 km garu distanci. 

Visaugstākos rezultātus otrajā posmā izdevās uzrādīt Virgas pamatskolas skolniekiem Robertam Zeiburliņam (1. vieta U16V grupā un 4. ātrākais skolnieks čempionātā) un Leonīdam Kostjajevam (5. vieta U18V grupā), Priekules vidusskolas skolēniem Ansim Kristoferam Pāvilam (2. vieta U10V grupā) un Patrīcijai Rubezei (9. vieta U12S grupā), kā arī Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskolas skolniekiem Artūram Siliņam (7. vieta U18V grupā) un Adrianam Tomasam (9. vieta U20V grupā).

Virgas pamatskolas komanda bija 6. ātrākā skolu konkurencē, Priekules vidusskolas komanda ierindojās 7. vietā, bet komandas “FK Bandava/Priekules novads” pārstāvji bija 4. ātrākie sporta klubu starpā.

Otrajā posmā “Vāveres” distanci (6 km) kopā ar jauniešiem skrēja arī Baiba Biezbārde-Ločmele, nodrošinot skrējējiem atbalstu distancē. Pieaugušo konkurencē startēja komanda “FK Bandava” 6 cilvēku sastāvā. Dāvis Dāvids Spēks un Mārtiņš Gulbis Švāns skrēja 13 km distanci “Zaķis”, Aļģirts Valužis un Aldis Berķis skrēja 20 km distanci “Stirnu buks”, bet Kaspars Dzintars un Madars Spēks noskrēja 29 km garo distanci “Lūsis”. 

Mārtiņš Mikāls 

Atpakaļ