Sports

Liepājas čempionāta fināla spēles Priekule iesāk ar divām uzvarām

Fināla četrinieka spēles Priekules komanda sāka pret “DEPO-14” no Ventspils. Šī bija pirmā fināla četrinieka spēle A divīzijā. Spēle sākās visai miegaini un vispārliecinošāk darbojās abu komandu vārtsargi - brāļi Emīls un Toms Rubeži. Rezultātu atklāja Priekule, kad no asa leņķa vārtus guva Nils Sitenkovs. Tālāk komandas apmainījās ar virkni momentiem, kas tika vai nu veltīgi vai teicami spēlēja abi vārtsargi. Par spēles lūzuma brīdi kļuva brīdis, kad otrā puslaika vidū otros vārtus pēc stūra sitiena guva Ģirts Jansons un dubultoja pārsvaru Priekulei. Vēlāk pretinieks noņēma vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju un guvām vēl divus vārtus. Svarīga uzvara ar 4:0. Neapšaubāmi spēles labākais spēlētājs - Emīls Rubezis.

Priekule : Depo-14 4:0(1:0)

Vārti: Nils Sitenkovs - 2, Jānis Krautmanis un Ģirts Jansons.

Sastāvā: Emīls Rubezis, Kārlis Tiškus, Arnis Kvietkausks, Helvijs Bernāts. Markuss Dzintars, Ģirts Jansons, Nils Sitenkovs un Jānis Krautmanis.

Otro spēli Liepājas čempionātā telpu futbolā aizvadījām pret “EKO Kurzeme”. Spēle sākās visai nervozi, ātri sapelnījām trīs sodus un bija jāspēlē ļoti uzmanīgi. Pirmie vārtus guva priekulnieki, kad ar spēcīgu sitienu vārtsargam starp kājām, vārtus  guva Kārlis Tiškus. Drīz pēc tam Nils Sitenkovs teicami iesita standarta sitienu tālajā augšējā stūrī. Puslaika otrā pusē Nils Sitenkovs palielināja pārsvaru līdz 3:0. Mirkli pirms tam Emīls Rubezis kārtējo reizi teicami glāba komandu no vārtu zaudējuma. Otrais puslaiks sākās ar “EKO” pārsvaru, bet mēs veiksmīgi aizsargājāmies. Spēles kulminācijas brīdis pienāca 29. minūtē, kad tiesnesis strīdīgā situācijā piešķīra 6m soda sitienu uz mūsu vārtiem. Zīmīgi, ka pretinieks to neiesita, sitot stipri pāri vārtiem. Pēc šīs epizodes spēlētāji bija ļoti “uzvilkušies” un nopelnīja nevajadzīgas dzeltenās kartiņas, emociju iespaidā drīz pēc tam tika nopelnīts nevajadzīgs sods, ko viesi izmantoja un samazināja rezultātu. “EKO” drīz pēc tam noņēma vārtsargu un iespieda mūs savā zonā. Bet Nilam Sitenkovam un Arikam Stankusam lieliski izdevās pretinieku nomierināt, raidot bumbu pretinieku vārtos katrs pa reizei.
Diemžēl emociju iespaidā sapelnītie sodi atstāja iespaidu un “EKO” tika pie 10m soda sitiena, ko viņi realizēja. Vēlāk komandas apmainījās vēl vārtu guvumiem un beigās Priekulei izcīnīta svarīga uzvara ar 6:3.

Šajā spēlē zaudējām divus spēlētājus, jo Ariks Stankus saņēma trešo dzelteno kartiņu, kas nozīmē, ka viena spēle jāizlaiž, un Arnis Kvietkausks, kurš saņēma tiešo sarkano pēc spēles - jāizlaiž 5 spēles.

Labākais spēlētājs - Emīls Rubezis, kurš pāris reizes neticami glāba komandu.

Priekule : EKO 6:3 (3:0)

Vārti: Nils Sitenkovs 4, Ariks Stankus un Kārlis Tiškus.

Sastāvs: Emīls Rubezis, Arnis Kvietkausks, Ariks Stankus, Kārlis Tiškus, Gints Svažs, Nils Sitenkovs, Helvijs Bernāts un Markuss Dzintars.

Priekulei palikusi vēl viena spēle pret “UPTK” komandu. Priekulnieki ir nodrošinājuši vismaz bronzas medaļas, kas ir nebijis panākums.