Sports
Noslēdzies "Ikara nakts lidojums"


10. augustā Priekulē otro gadu notika nakts trase – “Ikara nakts lidojums 2018”. Kopumā atsaucība bija ļoti liela - piedalījās 17 komandas, kuras pievarēja 10 km un 16 uzdevumus. Komandā bija jābūt 4 cilvēkiem, no kuriem vismaz viena bija sieviete.

Komandas kopumā trasē pavadīja no 2-4 stundām. Komandas meklēja kompostrēšanas stacijas, dziedāja, dejoja, pārlēja ūdeni, meklēja priekšmetus tumšās vietās, laidās pa trosi lejā, krāmēja kastes un citus uzdevumus.

Vislabāk veicot taisni pēdējos divus uzdevumus uzvaru izcīnīja komanda – “Beaus”, kuri tuvākos sekotājus “Inčukalnu” apsteidza par vienu punktu, bet trešie palika – “Kebabas”. Jāuzsver, ka divas komandas saņēma spēciālbalvas par labāko noformējumu – “Jāņa tārpiņi” un “Naktstaureņi”. “Naktstaureņi” saņēma arī balvu par labāko ietīto mūmiju.


Rezultāti:

1.       “Beaus”                                                                                               37 punkti

Mārtiņš Pauzers, Mareks Hūns, Igors Kulinics un Madara Hūne

2.       “Inčukalns”                                                                                        38 punkti

Aigars Feldmanis, Mārcis Markus, Andris Kalniņš un Zane Feldmane

3.       “Kebabas”                                                                                          43 punkti

Anna Šiline, Klāvs Zālītis, Dins Reinis un Diāna Amanda Reine.

4.       “AK Kvanta auto”                                                                            48 punkti

Arnis Kvietkausks, Toms Šteins, Ainars Mikāls un Madara Strjuka

5.       “Pēdējā minūte”                                                                             50 punkti

Andris Pavlovs, Edgars Ozoliņš, Ģirts Fromanis un Solvita Šuktere

6.       “Piparu zeme”                                                                                  52 punkti

Mārcis Puters, Ēvalds Gūtmanis, Sabīne Gūtmane un Anete Gūtmane

7.       “Pudiņi”                                                                                              53 punkti

Egils Putniņš, Haralds Korziņins, Asnāte Putniņa un Inga Biļinska

8.       “Kustīgās kājiņas”                                                                           54 punkti

Aivis Putniņš, Māris Rubezis, Sanda Biļinska un Jana Fromane

9.       “Naktstaureņi”                                                                                 58 punkti

Agnese Pinkovska, Liene Oknere, Laura Spēka un Rita Bruže

10.   “SK Dienvidkurzeme”                                                                   61 punkti

Daniels Rašmanis, Jānis Andersons, Jānis Sneibis un Brenda Rašmane

11.   “Crossfit Priekule”                                                                         62 punkti

Dāvis Dāvids Spēks, Orests Ozols, Edīte Savickaite un Kate Rozentāle

12.   “Žubīšu dresētāji”                                                                          62 punkti

Artūrs Blumbergs, Matīss Mickus, Līga Kavanska un Laura Balcere

13.   “Jāņa tārpiņi”                                                                                    63 punkti

Jānis Džeriņš, Anete Džeriņa, Zane Binfelde un Laine Džeriņa

14.   “Trīs kaziņas un vilciņš”                                                                                65 punkti

Aļģirts Valužis, Nikija Mikāle, Felīsija Oknere un Inta Čeltekligila

15.   “Radu būšana”                                                                                 83 punkti

Ainars Cīrulis, Marta Saulīte, Kristiāna Cīrule un Kārlis Pinkovskis


Divas komandas no sacensībām izstājās – “Lielmazie” un “Gliemeži”.

Pasākumu kalendārs