Sports

Novada sportisti Kuldīgas atklātajās sacensībās vieglatlētikā telpās

5. decembrī Kalētu un Krotes jaunie sportisti devās uz Kuldīgas atklātajām sacensībām vieglatlētikā telpās.

No Kalētiem novadu pārstāvēja Kristers Driviņš, Artis Brunžāts, Kārlis Piziks, Agate Kadaģe, Jānis Roberts Matevičs, Ulvis Grenovskis, Aija Ķere, Antonio Kārlis Dobelis, Daniels Grimbergs. No Krotes - Līva Štēbele, Krisiāns Katlaps, Mariss Kadaģis, Ieva Ikerte, Rūta Matjasa, Renārs Eglītis.

Sportisti startēja dažādās disciplīnās. Pildbumbas mešanā, 60 m,200 m un 600 m skrējienos un 4x100m stafetes skrējienā zēniem un meitenēm.

Vislabāk veicās A. Kadaģei, kura izcīnīja 2. vietu pildbumbas mešanā un 21. vietu 60 metru skrējienā no 66 dalībniekiem. A. Ķere izcīnīja augsto 4. vietu 60 metru skrējienā un  5. vietu no 42 dalībniekiem 200 metru skrējienā. K. Driviņam 10. vieta 200 metru skrējienā un 60 metru skrējienā – 9. vieta 65 dalībnieku konkurencē. A. Brunžātam – 8. vieta 60 metru skrējienā un 12. vieta 200 metru skrējienā. K. A. Dobelis 60 metru skrējienā izcīnīja 11. vietu un 600 m - 19 vietu. K. Piziks pildbumbas mešanā izcīnīja 30. vietu. U. Grenovskim 200 metros – 26. vieta un 600 metru skrējienā – 14. vieta. D. Grinbergam 200 metros 39. vieta un pildbumbas mešanā 18. vieta. J. R. Matevičam 600 metru skrējienā 12. vieta un 200 metru skrējienā, krītot iegūta 51. vieta. R. Eglītim – 14. vieta 60 metros un 200 metros 17. vieta. M. Kadaģim – 39. vieta 60 metros un 39 vieta tāllēkšanā. L. L. Štēbelei 60 metru skrējienā – 31. vieta un pildbumbas mešanā – 13. vieta. I. Ikertei pildbumbas mešanā 23. vieta un 60 metru skrējienā – 58. vieta. R. Matjasa 60 metru skrējienā ieguva 63. vietu un 600 metru skrējienā – 23. vietu. K. Katlaps 60 metru skrējienā ieguva 40. vietuun 200 metru skrējienā – 44. vietu.