Sports

Priekules novada čempionāta telpu futbolā spēles

 Divas pudelītes - Kalēti 3:0 (0:0)

Vārti: Kā.Tiškus 2, A. Stauga.

Šī spēle bija zīmīga ar to, ka Kalēti sastāvā atgriezās ilggadējais kalētnieku līderis Raimonds Sāmietis. Pirmais puslaiks noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu. Spēle bija visai līdzīga. 24.min pozicionālu kalētnieku kļūdu izmantoja Arturs Stauga un guva pirmos vārtus ar tālsitienu. Kalēti metās uz priekšu un divreiz pretuzbrukumos viņus noķēra Kārlis Tiškus un nodrošināja drošu uzvaru ar 3:0.

Buki - Gramzda 0:1 (0:1)

Vārti: R.Grinbergs.

Spēle notika ar Buku pārsvaru, kuri uzbruka biežāk un bīstamāk, bet pietrūka rezultatīvu sitienu. Teicami Gramzdas vārtos spēlēja Aivis Vilkaveckis, kas vairākas reizes glāba komandu. Uzvaru Gramzdai nodrošināja Ralfa Grinberga precīzais sitiens pirmā puslaika beigās.

Divas pudelītes - Vaiņode 2:1 (1:1)

Vārti: Kā.Tiškus, D.Pīlagers - R.Haļuta.

Ļoti līdzīga spēle, kur abas komandas radīja labus momentus un pirmajā puslaikā apmainījās ar vārtu guvumiem. Otrajā puslaikā divas teicamas iespējas izvirzīties vadībā neizmantoja Vaiņode. Spēles pēdējā sekundē, līdz ar signālu, uzvaru Divām pudelītēm izrāva Dāvis Pīlagers.

Buki - Kalēti 3:2 (3:1)

Vārti: M.Dūdums, Ē.Gūtmanis, D.Puters - R.Smagars, M.Dzenis.

Buki labi iesāka spēli un ātri izvirzījās vadībā. Pēc spēles likās, ka Buki turpinās palielināt pārsvaru un uzvarēs droši. Bet tomēr intriga radās, kad Buki jau gandrīz bija guvuši ceturtos vārtus, kad bumbu no pretinieku vārtiem neveiksmīgi izsita pašu spēlētājs un dodot Kalētiem vēl cerības. Un puslaika pēdējā minūtē kalētnieki izveidoja vairākus bīstamus momentus, kur vienā no tiem guva vārtus, bet uz ko vairāk pietrūka laiks.

Divas pudelītes - Gramzda 5:2 (2:2)

Vārti: Kr.Tiškus, M.Pauzers, A.Vašķis, L.Anškēvics, Kā.Tiškus - A.Karzons, T.Gūtmanis.

Pudeles ātri guva divus vārtus un izvirzījās itkā drošā vadībā, bet puslaika beigās Gramzda divus vārtus atguva un atgrieza spēlē intrigu. Otro puslaiku atkal teicami iesāka Divas pudelītes, ātri gūstot trīs vārtus un varēja vēl palielināt pārsvaru izniekojot pāris teicamas iespējas. Droša uzvara Divām pudelītēm.

Buki - Vaiņode 1:4 (1:2)

Vārti: M.Dūdums - A.Blumbergs 2, Ģ.Jansons 2.

Lai arī pirmie vārtus guva Buki, tālāk spēli savos grožos pārņēma Vaiņode, kas pateicoties saviem "veterāniem" Artūram Blumbergam un Ģirtam Jansonam izcīnīja drošu uzvaru ar 4:1.

 

Priekules novada čempionāts telpu futbolā 2017 tabula>>>

Labākie vārtu guvēji>>>

Atpakaļ