Sports

Priekules novada jaunie sportisti U-14 vieglatlētikas čempiuonātā

Latvijas čempionāts U- 14 zēniem un meitenēm notika 12. februārī Rīgas sporta manēžā.
No Liepājas rajona sporta skolas Priekules novada uz sacensībām devās trīs audzēkņi - Daniels Grinbergs un Kristers Driviņš no Kalētiem, un Mairita Vita Seņko no Virgas.

Kristers Driviņš startēja 300 metru skrējienā, kurā ieņēma 16. vietu ar rezultātu 50,16 sekundes, un tāllēkšanā, kurā ar rezultātu 4,31 izcīnīja 11. vietu Jāpiebilst ka Kristers slimoja nedēļu pirms sacensībām.

Daniels Grinbergs piedalījās lodes grūšanā un ar rezultātu 9,99 metri, kas ir Daniela jauns personīgais rekords, izcīnīja augsto 6. vietu.

Mairita Vita Seņko piedalījās 1000 metru skrējienā un ieņēma augsto 10.vietu, ar rezultātu 3,41,13.