Sports

Svarcēlāji pārved mājās medaļas

8.februārī notika Bauskas novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma, kas bija arī Latvijas kausa otrais posms. Tajā, pārstāvot Priekules novadu, startēja astoņi Bunkas pagasta svarcēlāji.

Kopvērtējumā deviņpadsmit komandu konkurencē mūsu komanda ierindojās piektajā vietā un mājās atgriezāmies ar septiņām medaļām.

Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 53 kg startēja Indars Vecvagars un Artūrs Rosvalds. Ar rezultātu 57.5 kg Artūrs izcīnīja pirmo vietu, savukārt Indars ar uzspiestiem 47.5 kg - otro. Svara kategorijā līdz 74 kg, pirmo vietu ar rezultātu 100 kg, izcīnīja Kristaps Rosvalds. Arī Andris Džeriņš ieguva pirmo vietu savā vecuma grupā un svara kategorijā, viņa rezultāts – 145 kg, jāpiebilst, ka viņš izcīnīja arī otro vietu absolūtajā vērtējumā.

Open grupā startēja trīs mūsu sportisti, Renārs Zitmanis svara kategorijā līdz 66 kg uzspieda 55 kg. Atis Krastiņš pārstāvēja novadu svara kategorijā līdz 74 kg un uzspieda 130 kg, savukārt, Ģirts Gūtmanis, savā svara kategorijā, sacensības pabeidza ar rezultātu 177.5 kg. Šie trīs sportisti tika pie bronzas godalgām.

Senioru grupā kategorijā līdz 120 kg startēja mūsu smagsvars Māris Gūtmanis un ar rezultātu 117.5 kg izcīnīja piekto vietu.