Sports

Ventspils Atklātās sacensības C grupas zēniem un meitenēm

Priekules novada Kalētu un Virgas sporta skolas audzēkņi 19. novembrī devās uz sacensībām Ventspilī. Ventspils vieglatlētikas manēžā notika atklātās sacensības C grupas zēniem un meitenēm. Šoreiz savu personīgo rekordu uzstādīja Kristers Driviņš (Kalēti). Tāllēkšanā uzrādot rezultātu 4 metri un 40 centimetri izcīnīta 2.vietu. Un arī 300 metra skrējienā ar rezultātu 0.49 sekundes izcīnīja 2. vietu. Artis Brundzāts(Kalēti) izcīnīja 3. vietu 60 metri skrējienā ar savu personisko rekordu 8,7 sekundes. Ulvis Grenovskis (Kalēti) izcīnīja 3. vietu 300 metri skrējienā ar rezultātu 0,51 sekunde. Andis Zube (Virga) 3. vieta 600 metri skrējienā Kristaps Dēliņš(Virga) 3. vieta Pildbumbas grūšanā, Mairita Vita Seņko (Virga) 2. vieta 600 metru skrējienā. Sacensības piedalījās Agate Kadaģe, Aija Ķere, Kārlis Piziks, Kārlis Antonio Dobelis, Eimantas Kisa, Kristers Driviņš, Ulvis Grenovskis, Artis Brundzāts no Kalētiem un Andis Zube,Kristaps Dēliņš, Mairita Vita Seņko, Agnese Križēvica, Linda Grīsle no Virgas.Paldies visiem kas aizstāvēja mūsu novada godu. Liels paldies sportistu vecākiem par atbalstu.