Sports

ŽEMAITIJA - KURZEME 2019 noslēdzošais 4. posms

 

 

ŽEMAITIJA - KURZEME 2019 noslēdzošais 4. posms

2019. gada 22. septembrī Priekules autotrasē “Līgo” norisinājās Kurzemes reģiona amatieru autokrosa ŽEMAITIJA - KURZEME 2019 noslēdzošais 4. posms.

Ņemot vērā to, ka laika apstāķļi iepriekšējā nedēļā nebija labvēlīgi, sacensību diena izvērtās ļoti laba.

Sacensībās piedalījās 42 dalībnieki, no kuriem 14 bija tieši mūsu novadnieki.

D-1600 klasē Aleksandrs Kokovihins (Priekule) 7 dalībnieku konkurencē izcīnīja godalgoto 2. vietu, savukārt, Mārtiņš Pjulze (Paplaka) - 2. vietu. D-2000 klasē 16 dalībnieku konkurencē labāko sniegumu, iegūstot 1. vietu, parādīja priekulnieks Māris Berķis. D-2500 G klasē 1. vietu izcīnīja priekulnieks Jānis Minka. Lai cik interesanti arī neliktos, OPEN klasē no 5 dalībniekiem tieši 4 bija mūsu novadnieki - 1. vietu ieguva Dainis Siksna (Priekule), 2. vietu - Edgars Zīverts (Priekule), 3. vietu - Andris Tuskens (Kalēti). Edgars Zīverts pārstāvēja ar B-600 klasi, kurā arī ieguva 2. vietu. Arī pārējie mūsu novadnieki godam pavadīja šo sacensību dienu un parādīja izcilu braukšanas mākslu.

Varam lepoties, ka Priekulē ir šāda autotrase, kurā ne tikai mūsu novadnieki var parādīt un izmēģināt savas prasmes, bet arī dalībnieki no citām Latvijas vietām un no kaimiņvalsts Lietuvas.

Jāsaka liels paldies organizatoriem, kas veiksmīgi noorganizēja sezonas noslēguma posmu. Tāpēc ar jauniem spēkiem paši un aicinām arī citus gatavoties jaunai sacensību sezonai!

Uz tikšanos nākošajā gadā!

 

SK Dienvidkurzeme

 

 FOTO GALERIJA

 

Atpakaļ