Uzņēmējdarbība / Lauksaimniecība
Iespēja bioloģiskām saimniecībām, tirgotājiem un pārstrādātājiem - www.bioinfo.lv
(2013-07-13)

sniedz iespēju:

+ Ērti uzzināt par Latvijas zemnieku saimniecībām, pārstrādātājiem un tirgotājiem, kuri piedāvā sertificētu bioloģisko pārtiku.

+ Pircējiem, eko veikaliem, sabiedriskās ēdināšanas iestādēm un pārstrādātājiem viegli atrast Latvijā audzētas bioloģiskās pārtikas izejvielas un produktus.

+ Zemniekiem rast alternatīvu tirgošanās veidu, dibinot tiešas saites ar pircēju un vienojoties par produkta cenu bez starpniecības uzcenojuma.

+ Iepazīties ar aktualitātēm nozarē un padomiem bioloģiskai saimniekošanai.

Vienmēr bez maksas!

----------------------------------- Papildus informācija -------------------------------------

Tematiskā interneta mājas lapa (vortāls) www.bioinfo.lv ir radīta, lai veicinātu vietējo sertificēto bioloģisko pārtikas produktu pieejamību pircējam.
Reģistrējoties jūs varat ievietot informāciju par savu saimniecību, kādus produktus jūs ražojat un kur jūs atrodaties.
 
Ar bioinfo.lv vēlamies sniegt iespēju pircējam pašam atrast bioloģiskās saimniecības, kas atrodas vistuvāk dzīves vietai un iegādāties bioloģiskus produktus bez starpniecības uzcenojuma. Mēs gribam lauzt mītu, ka latviešu bioloģiskās saimniecības neko neaudzē un bioloģiskie produkti ir pārāk dārgi. Mēs gribam ļaut jums vienoties par taisnīgu cenu ar pircēju.
 
Ar bioinfo.lv mēs gribam palīdzēt bioloģiskās pārtikas veikaliem, sabiedriskās ēdināšanas iestādēm un pārstrādātājiem atrast Latvijā audzētas bioloģiskās pārtikas izejvielas un produktus.
 
Bioinfo.lv jums piedāvā iespēju rast alternatīvu tirgošanās veidu, dibinot ciešas saites ar pircēju un stiprinot uzticamību bioloģiskās pārtikas sertifikācijai. Bioinfo.lv var reģistrēties tikai sertificētas bioloģiskās saimniecības, tāpēc reģistrējoties jums nepieciešams ievadīt savu bioloģiski sertificētā operatora sertifikāta numuru.  
 
Reģistrācijai nepieciešams pāris minūtes jūsu laika. Reģistrācija iespējama, nospiežot uz linku: http://www.bioinfo.lv/?newUser 

 

Gadījumā, ja jums nepieciešama palīdzība reģistrējoties, lūdzu kontaktējieties ar SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra" projektu vadītāju Lāsmu Ozolu pa tālr.27815545 vai e-pastu lasma.ozola@llkc.lv.
Tāpat tiek gaidīti ikviena ieteikumus bioinfo.lv mājas lapas uzlabošanai. 
 
Bioinfo.lv reģistrācija un lietošana ir bez maksas un vienmēr tāda būs!

 

 

Pasākumu kalendārs
Novembris, 2019
POTCPkSSv
3
46
1920
252627282930