Uzņēmējdarbība / Lauksaimniecība
Klāt “Laukiem būt!” mācības
(2019-09-06)

  

     2019. gada oktobrī un novembrī (datumi vēl tiks precizēti) SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas nodaļa Valsts Lauku tīkla ietvaros plāno piecu dienu mācību ciklu "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai".

Mācību mērķis ir attīstīt jauniešu zināšanas, pieredzi un kompetences, kas nepieciešamas savas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai, veicinot lauku attīstību, kā arī uzturēt lauku jauniešu motivāciju, sniedzot iespēju realizēt ar uzņēmējdarbību nesaistītas sabiedriskas aktivitātes savā reģionā.

Pasākuma dalībnieki ir jauni cilvēki vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri vēlas iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas par uzņēmuma veidošanu, uzsākt īstenot vai attīstīt savu uzņēmējdarbības ideju laukos vai īstenot ar uzņēmējdarbību nesaistītu sabiedrisku aktivitāti kādā no Latvijas lauku reģioniem.

 

Pēc mācībām noteikti var piedalīties konkursā un iegūt vērtīgus padomus un naudas balvas savas idejas realizēšanai.

 

Apmācības ir bezmaksas. Dalībniekus skaits ierobežots.

 

Papildus informāciju ir iespējams iegūt pie SIA LLKC Liepājas nodaļas uzņēmējdarbības konsultanta Alekseja Kačanova (tālr. 27843096, e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).

 

Vairāk informācijas par pasākumu: http://new.llkc.lv/lv/nozares/lauku-attistiba/klat-laukiem-macibas

 

 

 

 

Pasākumu kalendārs