Uzņēmējdarbība / Lauksaimniecība
“Novada Garša” aicina – atnāc, atklāj, iemīli!
(2019-06-03)

     

Lai mudinātu iedzīvotājus atklāt fantastiskas saimnieces, šefpavārus un to virtuves arī ārpus lielajām pilsētām, cilvēku jau iemīļotais zīmols “Novada Garša” ar devīzi  “Atnāc. Atklāj. Iemīli!” šogad ikvienu aicinās apmeklēt piecus aizraujošus garšas svētkus katrā Latvijas novadā, kuri ar grandiozu pasākumu septembra beigās noslēgsies Rīgā.

Kurzemē pasāums notiks 29. jūnijā pie Nabītes ezera (Nabīte, Kuldīgas novads), apvienojot mājražotājus un lauku saimniecības no Talsu, Tukuma, Ventspils, Kuldīgas, Saldus un Liepājas puses.
 
Makšķerēšanas festivālā, ko vadīs zivjumīlis Māris Olte, gaidīs lielus un mazus copmaņus, kuri varēs sacensties par lielāko noķerto zivi. Savukārt atraktīvais aktieris Normunds Laizāns "Nogaršo Latviju Kurzemē" pasākuma ietvaros palīdzēs izgaršot pavāru meistarklases, rūpēsies par mazo pavāru skoliņu un aicinās balsot par sev tīkamāko novada ražotāju produkciju, konkursā “Tautas garša”. Šī konkursa uzvarētāji saņems brīvbiļeti uz Novadu Garša Latvija noslēguma festivālu septembra beigās Rīgā, jaunajā Hanzas peronā.

Pirmie “Novada Garša” pasākumi jau aizvadīti Valmierā un Pierīgā. Nākamās garša pieturas plānotas šādos laikos un vietās:

·        06.07. Ribbes dzirnavu 150 gadu svinību ietvaros Ceraukstē, Bauskas novadā (Zemgale);

·        20.07. Krāslavas pilsētas svētku ietvaros (Latgale);

·        27.09.-28.09. Visu Novadu garšu satikšanās Rīgā, Hanzas peronā.

Pasākuma aktualitātēm seko: www.facebook.com/NovadaGarsa/

 

Pasākumu kalendārs