Uzņēmējdarbība / Lauksaimniecība
Pārdošanas un digitālās pārdošanas mācības Jelgavā
(2019-01-10)

Piedāvājam lielisku iespēju esošajiem un topošajiem uzņēmējiem uzsākt gadu mācoties un papildinot savas zināšanas pārdošanas skolā un pārdošanu digitālajā vidē.  Mācības notiks 23. un 24. janvārī Jelgavā, Zemgales Plānošanas reģiona telpās, Katoļu 2b, 2. stāvā.

Pieteikšanās:  https://goo.gl/forms/1frI3eEMuw7JvZN33 līdz 21. janvārim
 
Pasākuma programmu skatīt šeit>>

Pasākums tiek rīkots Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 projekta LLI-131 “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā”/ “Business support” ietvaros.  


MĀCĪBAS IR BEZMAKSAS!  

23. janvārī Jelgavā

Pārdošanas skola
Noderīgs iedvesmas trieciens tiem, kas pārdod vai grib pārdot. Veiksmīgāk, vairāk, labāk.

Lektors - Jānis Viegliņš  -  Pārdošanas skolas vadītājs un dibinātājs,

Pārdošanas, komunikācijas un izaugsmes treneris pie kura zināšanas un enerģiju gūst Latvijā labi pazīstami uzņēmumi. Circle K, Severstal, Ergo, Venden, Euronics, Bite Latvija, Ssamsung, Rimi un citi. Magistrs uzņēmējdarbības vadībā. Gadā viņa apmācības apmeklē vairāk kā 5000 cilvēki. Apmācības tiek rīkotas 28 nozaru uzņēmumiem Baltijā.  Viņu raksturo milzu enerģija, harizma un iedvesma, kuru viņš sniedz ikvienam.

Pasniedzējs augstskolā un vairāku publikāciju autors Latvijas vadošos biznesa laikrakstos.

 

24. janvārī Jelgavā  

Pārdošana digitālajā vidē
Īpaši noderīgi tiem kas vēlas pārdot savus produktus un pakalpojumus  digitālajā vidē - lektore dalīsies  ar dažādām iespējām, rīkiem utml produkcijas parādīšanai un pārdošanai Facebook, google, Intstagram un citos kanālos.
  
Digitālās pārdošanas apmācības vadīs digitālā mārketinga dvēsele - Evita Mežezera, viņas LinkedIn profilu iespējams apskatīt šeit. Evita attīstījusi savas digitālās prasmes strādājot ''Infinitum 8'' par klientu speciālisti un ''Digital Journey'' par mārketinga speciālisti, gan pārzin arī kā ir būt ''otrā pusē'' realizējot pati savus uzņēmumus - ''TripThis'' un ''Urban Food Latvia''. Guvusi pieredzi uzstājoties šādos publiskajos pasākumos par digitālā mārketinga tēmām:  Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kamera, Biznesa Augstskola ''Turība'', Latvijas Kultūras koledža u.c.  
 

Anita Diebele
Projekta vadītāja

Zemgales Plānošanas reģions
Attīstības nodaļa
Tālrunis: 29736468
Pasākumu kalendārs