Uzņēmējdarbība / Lauksaimniecība
PRIEKULES NOVADA UZŅĒMĒJU KLUBS „UK-5”
(2014-06-04)

PAR BIERĪBU

Biedrība „UK-5” izveidošana ir saistīta ar nepieciešamību veicināt savstarpējo sadarbību starp Priekules novada uzņēmējiem. Biedrības nosaukumu veido saīsinājums no vārdiem „Uzņēmēju klubs” un skaitlis „5”, kas šajā gadījumā raksturo novada piecas administratīvās teritorijas: Bunkas pagastu, Gramzdas pagastu, Kalētu pagastu, Virgas pagastu, Priekuli un Priekules pagastu. 

Uzņēmēju kluba darbība ir saistīta ar pieredzes apmaiņu starp novada uzņēmējiem un to interešu pārstāvniecību pašvaldības un valsts iestādēs. 


KONTAKTINFORMĀCIJA

Mārtiņš Ceriņš (tālr. 29184839)

Aleksejs Kačanovs (tālr. 28310484, 26597312)

E-pasts: uk-5@inbox.lv


 

Priekules novada uzņēmēju kluba "UK-5" tikšanās Priekules pusē notika 2014. gada 30. maijā.

 
Šajā reizē:

- Viesojamies pie Astras un Ulda Iņņa zemnieku saimniecībā "PAUGURI", kas nodarbojās ar piena lopkopību un ir viena no lielākajām saimniecībām Priekules novadā.

 

-  Viesojamies pie Evitas un Edmunda Valdmaņa zemnieku saimniecībā "SUDRABKALNI", kas nodarbojas ar puķu, augu, dārzeņu audzēšana, piedāvā biškopības produkciju un veic apstādījumu plānošanu un veidošanu. Lasīt vairāk >>


-  Viesojamies pie Ingutas Mellumas zemnieku saimniecībā "PADAMBJI". Lasīt vairāk >>


-  Apmeklējām uzņēmumu SIA "Kurzemes šindelis", kas gatavo ozolkoka šindeļus jumta segumam un
sienu apdarei, kā arī piedāvā seguma uzstādīšanas pakalpojumus gan Latvijā, gan ārzemēs. Lasīt vairāk >>

 


-  Noslēgumā neformālā gaisotnē apspriedām dažādus aktuālus jautājumus.

 

 


Priekules novada uzņēmēju kluba „UK-5” tikšanās Kalētu pagastā notika 2014. gada 30. aprīlī 

Šajā reizē:

Uz biedrības tikšanās reizēm tiek aicināti kluba biedri un ikviens uzņēmējs, kurš vēlētos iepazīties ar tā darbību, iepazīt Priekules novadā piedāvātās iespējas un neformālā gaisotnē izrunāt aktuālo.

Papildus informācija:

Mārtiņš Ceriņš tālr. 29184839, uk-5@inbox.lv

 


Piektdien, 2014. gada 28. martā notika kārtējā Priekules novada uzņēmēju kluba „UK-5” sanāksme Virgas pagastā.

Šīs tikšanas laikā:

 • Viesojamies pie Mārtiņa un Kristīnes CUKURIEM keramikas darbnīcā "VIRZAS", kas nodarbojas ar sadzīves un dekoratīvo keramikas izstrādājumu ražošanu. Dizaina izstrāde un dizaina priekšmeti no dažādiem materiāliem, piemēram, informatīvie stendi, plāksnes. Piedāvā keramikas darbnīcas apmeklējumu. Adrese: "Virzas", Paplaka, Virgas pagasts. Tālrunis: 26534381. E-pasts: martinscukurs@inbox.lv. Interneta vietne: www.virzas-keramika.lv. Papildus informācija saitē - http://www.priekulesnovads.lv/individuala-darba-veiceji/keramikas-darbnica-virzas
 • Apmeklējām audēju un rokdarbnieču izstādi - PAPLAKĀ.
 • Viesojamies pie Dzintras BLŪMAS un Gunta PRIEDES sporta biedrībā "Kanu atvars", kas piedāvā izjādes dabā ar zirgiem un ponijiem, vizināšanos sacīkšu pajūgos gar Virgas upīti un Prūšu ūdenskrātuvi, jāšanas pamatiemaņu apgūšanu, izglītojošas ekskursijas grupām, kāzu un citu svinību pasākumu apkalpošanu. Sniedzam reitterapijas pakalpojumus. Adrese: "Stiebriņi", Paplaka, Virgas pagasts, Priekules novads. Tālrunis 26534780, 29343885. Papildus informācija saitē: http://www.priekule.lv/izjades-ar-zirgiem-stiebrinos#menu-anchor
 • Iepazīnāmies ar uzņēmēja Sergeja Žabina darbību.
 • Noslēgumā bijām Virgas tradīciju namā (adrese: "Tradīciju nams", Virga, Virgas pagasts), kur bija iespēja iepazīties ar Mobilapirts.lv (www.mobilapirts.lv) piedāvājumu un neformālā gaisotnē tika apspriesti dažādi aktuāli jautājumi.

Uz ikvienu biedrības sanāksmi tiek aicināti kluba biedri un ikviens uzņēmējs, kurš vēlētos vairāk iepazīties ar tā darbību, kā arī vairāk iepazīt Priekules novādā piedāvātās iespējas.

Papildus informācija: Mārtiņš Ceriņš (tālr. 29184839, e-pasts: uk-5@inbox.lv).

 
 

2014. gada 21. februārī Priekules novada uzņēmēju kluba "UK-5" biedru kopsapulce notika Bunkas pagastā (Tadaiķos un Bunkā).
 

Šajā reizē:

 • Iepazīnāmies ar Viestura NIEDOLA (tālrunis: 26423441) zemnieku saimniecību "SAULES". Saimniecība piedāvā - zālaugu sēklas (auzeni, aireni, timotiņu, āboliņu) un graudus (miežus, auzas) sēklai un lopbarībai. Vairāk informācijas – šeit >>
 • Bijām pie koka amatnieces Guntas GRENOVSKAS (tālrunis: 26044895), kas piedāvā daudzveidīgus koka izstrādājumus gan saimniecībai, gan ikdienai. Vairāk informācijas – šeit >>
 • Noslēgumā viesojamies viesu namā "Čiekuriņi" (tālrunis: 29236979).  Vairāk informācijas – šeit >>

Nākošā tikšanās notiks martā Virgas pagstā! 

 

Uz biedrības sanāksmi tiek aicināti kluba biedri un ikviens uzņēmējs, kurš vēlētos vairāk iepazīties ar tā darbību!
Tiem, kas nav Biedrības biedri, lūdzam, iepriekš pieteikties pie Alekseja Kačanova pa tālr. 28310484, 26597312 vai rakstot uz e-pastu: uk-5@inbox.lv.

 

 

=====================================================================================

Piektdien, 2014. gada 24. janvārī Gramzdā notika Priekules novada uzņēmēju kluba "UK-5” biedru sapulce.

Šajā tikšanās reizē iepazināmies ar kokapstrādes uzņēmumu SIA „Maileks”, par kura darbību izstāstīja tā valdes priekšsēdētājs Ilgonis Šteins.

 

Tikšanās oficiālajā daļā, kas notika Gramzdas kultūras namā:

 • Tika apstiprināti jaunie Biedrības statūti, valdes locekļi un revidents.
 • Augustins Eidejus (Priekules novada pašvaldības Gramzdas pagasta pārvaldes vadītājs) izstāstīja par situāciju Gramzdas pagastā, par tā attīstības tendencēm, pievērsa uzmanību brīvajām ražošanas telpām, kā arī atbildēja uz uzņēmēju jautājumiem.
 • Mārtiņš Ceriņš informēja klātesošos par kustību „Nepērc svešu” un par tās nozīmi kopējai attīstībai. Papildus informācija saitē - www.draugiem.lv/neperc.svesu.


 

 

Pasākumu kalendārs