Kultūras notikumi

Laulāto pāru vakars ``ES TAVS, TU MANA``

  

 

 

 

Viss ar kaut ko sākas – 

Rīts sākas ar saulesstaru un rasu ziedu kausā.
Draudzība sākas ar smaidu un siltu drauga plaukstu.
Mīlestība ar acu skatu, kas saista un nelaiž vaļā - ar satraukumu krūtīs un sirdspukstiem skaļiem...

 

ES TAVS, TU MANA...


Laikā, kad daba svin savu briedumu, kad ābeļu zaros vilinoši un kārdinoši rotājas āboli, un pīlādžogas iekrāsojušās mīlestības krāsā, Priekules pilsētas kultūras namā svētkus mīlestībai svinēja Priekules novada laulātie pāri. Un šie bija jau trešie Priekules novada Laulāto pāru svētki pie mums Priekules kultūras namā.
Mīlestība neskaita gadus. Tā vienkārši ir. Tāpēc šajos svētkos suminājām un godinājām pārus, kas tik tikko teikuši viens otram ‘’Jā’!’ vārdu un tos pārus, kuru kāzu gadadienai jau krietni liels skaitlis.

Nekas nav skaistāks kā uzdrīkstēties kļūt kādam par mīlestību. Tāpēc vēlot stipru mīlestību un saskaņu kopdzīvē, sveicām Maritu un Aivaru Binfeldus, kas laulību noslēguši šī gada vasarā.

Jana un Vilius Vinogradi – 1 gads laulībā! Sveicām viņus Papīra kāzās, vēlot kopā izēst ne tikai sāls pudu, bet kopā abiem rakstīt savu mīlestības stāstu ilgi, ilgi.

Ar 10 gadu kopdzīvi un Rožu kāzām sveicām Artu un Uldi Strēļus. Lai mīlestības piepildīts un saskanīgs viņu turpmākais kopdzīves ceļojums!

15.kāzu jubileja – Dzintara kāzas! Ar skanīgu ‘’Rūgts!’’ un vēlējumu ilgi, ilgi būt viens otram, suminājām Lieni un Ronaldu Oknerus un Rigondu Džeriņu un Oļegu Samsonovu.

30 gadi laulībā. Šie gadi kā pērles savērtas virtenē un rotā tos, kas viens otram blakus ir mīlestības un cieņas piepildīti. Vēlot saskaņu, prieku un laimi arī turpmākajos kopdzīves gados, Pērļu kāzās sveicām Ditu un Ivaru Puterus.

 Ir tik ļoti skaisti, kad mīlestība zied arī tad, kad kopā nodzīvoti 35 gadi! Kad laulāto acīs joprojām ir mīlestības dzirkstelīte un mīlestība tiek dāvāta gan saviem mīļajiem, gan pārējiem līdzcilvēkiem. Tieši tāds ir pāris, kuru sveicām 35.kāzu gadadienā – Koraļļu kāzās - Olga un Armands Niedoli!

50 gadi laulībā! Zelta kāzas. Ar stāv ovācijām sveicam un godinām Dzintru un Modri Dzintarus! Un ir tik patiesi jauki uzzināt, ka viņu laulība ir tikusi noslēgta pirms 50 gadiem tieši šeit – Priekules kultūras namā! Tas ir tik, tik neizsakāmi skaisti būt klātesošiem šajā mirklī, kas ir zelta vērts! Ko teikt? Ko vēlēt? Lai viens otram būtu! Lai stipri, lai mīļi, lai dvēseliski skaisti piepildīts laiks mīlestībā arī turpmākajos gados!

Vai zināt kas ir patiesa dzīves vērtība? Tas ir būt viens otram. Un būt kopā 60 gadus ir bezgala liela vērtība. Dimanta kāzas. Mēs lepojamies, godinām un no visas sirds suminām pāri, kas spējuši savu laulību iznest cauri dažādiem dzīves notikumiem un joprojām ir viens otram mīlestības un sirsnības piepildīti. Ar sirsnīgi skaļiem aplausiem un stāv ovācijām sveicām Dzidru un Visvaldi Ivanovus. Lai stipra veselība, dzīvesprieks, neizsīkstoša enerģija un pāri visam mīlestība!

Mīlestība ir jāsvin! Ar skanīgu ’’Rūgts!’’, ar sirsnīgiem smaidiem, ar atkal pirmo valsi un pats svarīgākais- būt kopā – būt viens otram!

Vēlot saskanīgu ik dienu, vēlot skaistus mirkļus jums visiem, uz tikšanos nākošajos mīlestības svētkos!

Un, ja arī tev, kas šo lasa, ļoti sakārojās būt šajos mīlestības svētkos, tad nekas nav neiespējams, varbūt jāizdara tikai kāds atlikts darbiņš – jāsaka ‘’Jā!’’ mīļotam cilvēkam!

Pateicoties 2016.gadā apstiprinātajam un līdz 2017.gada jūlijam ar ELFLA atbalstu realizētajam LEADER projektam “Skaņas un gaismas iekārtu kompleksa iegāde kultūras pasākumu nodrošināšanai Priekules novadā”, Nr. 16-02-AL13-A019.2201-000002, kultūras nams ticis pie jauna un moderna skaņu un gaismu aprīkojuma, kā rezultātā Laulāto pāru vakara dalībnieki varēja izbaudīt īpašu un romantisku vakara noskaņu.

 

Liena Braže

Priekules kultūras nama

mākslinieciskā vadītāja

FOTO GALERIJA

 

 

 

Atpakaļ