Sports

„Liepājas United” uzvar Priekules telpa futbola čempionātā

7.martā noslēdzās Priekules novada čempionāts telpu futbolā. Šogad turnīrā piedalījās astoņas komandas. Pēc regulārā turnīra, izslēgšanas spēlēs tika sešas labākās komandas, no kurām pirmās divas automātiski tika pusfinālā.  Par čempioniem kļuva „Liepājas United” spēlētāji, kas finālā pēc spēles sitienos ar 2:1 pieveica „Briežus”. Spēlē par 3.vietu uzvarēja „Caljan”, kas ar 7:3 pieveica Lietuvas komandu – „Skuodas”. Turnīra vērtīgākais spēlētājs – Sandis Vārpiņš. Rezultatīvākais spēlētājs ar 24 vārtu guvumiem Dans Hūns no „Caljan”, bet labākais vārtsargs Linas Kokanskas no „Skuodas”.

1. vieta – „Liepājas United”

Komandas sastāvs: Romāns Muižnieks, Ringolds Luters, Mārtiņš Gaiķis, Artūrs Strēlis, Mariss Zīle, Sandis Vārpiņš, Henrijs Vasiļjevs, Ralfs Grinbergs, Klāvs Matuks, Edijs Eglītis un Oļegs Putjakovs.

2. vieta – „Brieži”

Komandas sastāvs: Uldis Andersons, Kaspars Brīvkalns, Edgars Šteins, Emīls Leinarts, Jānis Tomass, Didzis Puters, Raitis Feldmanis, Māris Ģībietis, Elvijs Pudžmis, Ivo Pīlagers, Māris Dūdums, Mārcis Puters un Ģirts Fromanis.

3.vieta – „Caljan”

Komandas sastāvs: Mareks Locenieks, Ainārs Šmits, Dans Hūns, Gatis Kirfs, Armands Žigus, Vidmants Žigus, Gvido Žigus, Gatis Žigus, Markuss Lagzdiņš, Kristaps Jansons un Jānis Stonis.

4.vieta – „Skuodas”

5.vieta – „Zimbabve”

6.vieta – „GP Garage”

7.vieta – „Vaiņode”

8.vieta – „Kalēti”.

 

Novada sporta metodiķis Raitis Feldmanis

 

Atpakaļ