Sports

Priekules novada čempionāts basketbolā

27. janvārī notika Priekules novada čempionāts basketbolā, kur piedalījās trīs komandas. Par čempioniem kļuva „Buki”, aiz sevis atstājot komandas „Patrioti” un „Brieži”.

Pirmajā spēlē „Buki” spēlēja pret pagājušā gada čempioniem „Briežiem”. Spēlē sākās ļoti līdzīgi, līdz trešajā minūtē smagu traumu guva „Briežu” komandas līderis Dāvis Plūme un nevarēja vairs palīdzēt komandai. Pirmais puslaiks pagāja ar minimālu „Buku” pārsvaru 26:22. Otrajā puslaikā „Buki” pilnībā pārņēma spēles grožus savās rokās un dominēja abos laukuma galos.  Galarezultātā pārliecinoša „Buku” uzvara ar 69:42.

„Buki” – „Brieži” 69:42 (26:22)

Punkti:

„Buki” : R.Līnis 24, T.Kazāks 22, A.Andersons 14, M.Puters 6, D.Puters 3, M.Minčionoks, U.Segliņš.

„Brieži”: A.Zvagulis 13, N.Zube 9, V.Fedotovs 8, K.Lukšēvics, E.Erbe 4, D.Plūme 2, R.Feldmanis 2, D.Rašmanis, K.Erbe.

Otrajā spēlē tikās „Brieži” pret „Patrioti” komandu. Pirms spēles nepatīkamas ziņas atkal „Briežu” komandai, pēdējās minūtēs iepriekšējā spēlē kājas traumu guva Arvis Zvagulis, lai arī spēli pret patriotiem A.Zvagulis iesāka, bet nospēlēja piecas minūtes un maču nevarēja turpināt. Pirmais puslaiks pagāja līdzvērtīgā cīņā, kur pēc puslaika minimāls „Patrioti” pārsvars 31:28. Otrajā puslaikā „Briežu” komandā iesaistījās daudz gados jauni  basketbolisti. Otrajā puslaikā izpaudās „Patriotu” fiziskais pārspēks un galarezultātā uzvara 73:58.

„Brieži” – „Patrioti”       73:58 (31:28)

Punkti:

„Brieži”: V.Fedotovs 19, K.Lukšēvics 13, N.Zube 13, E.Erbe 6, R.Feldmanis 3, A.Zvagulis 2, K.Erbe 2, D.Rašmanis.

„Patrioti”: M.Rubezis 21, S.Saldenieks 15, J.Miķelsons 13, A.Priediņš 12, M.Gindra 8, D.Lukažs 2, Ē.Gūtmanis 2.

Trešajā spēlē tikās abas komandas, kas bija uzvarējušas. „Buki” ļoti labi iesāka un trīs ceturtdaļas dominēja laukumā, pakāpeniski palielinot pārsvaru. Ļoti labi uzbrūkot no trīspunktnieku atzīmes. Tikai pēdējā ceturtdaļā „Patrioti” atrada savu spēli un samazināja rezultāta starpību. Beigās pārliecinoša uzvara 76:57 un iegūta pirmā vieta komandai „Buki.”

„Buki” – „Patrioti”          76:57 (46:20)

Punkti:

„Buki”:  A.Andersons 31, T.Kazāks 17, D.Puters 11, R.Līnis 8, M.Minčionoks 7, U.Segliņš 1, M.Puters 1.

„Patrioti”: M.Rubezis 15, A.Priediņš 13, J.Miķelsons 12, S.Saldenieks 10, M.Gindra 4, D.Lukažs 3, Ē.Gūtmanis.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Atis Andersons no komandas „Buki”, bet par turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina Tomu Kazāku no komandas „Buki.”